Aksiyon [Imanli Studios] Flappy Bird v2.00 Symbian^3 (fixed)

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
[Imanli Studios] Flappy Bird v2.00 Symbian^3 (fixed)
Güncelleme : (9 Şubat 2014) Kasma sorunu yok.Seste sıkıntı oluşşuyor,o da dert değil :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Açıklama : Android ve iOS'un popüler oyunu şimdi sizlerle.C6-01'de az da olsa kastığını söylemekte fayda var...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: shuiyn, terkidiyar_, ÇaRşI 2387 ve 10 diğerleri

Emre

Üye
Oyun Flash İle Yapıldığı için Ekran Gidip Geliyor Gerçekten flash Olmasaydı Html5 İle Yapılsaydı Daha İyi olurdu Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
M@cros

M@cros

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
En azından çözünürlüğünü değiştirseymişsin iyi olacakmış.:oke:
Oyuna baktım kasmasın diye ses dosyasını filan da silmeye çalıştım ama oyun bir değişik çalışıyor.Zaten orjinal dosyasını telefona atınca flash sürümü 21 desteklenmiyor dedi hiçbir şeyiyle oynamayım o zaman dedim.Çünkü oyun 500x700 çözünürlüğünde telefonda minicik görünüyor...

asigsasi

asigsasi

Üye
:tşk:oyunda kararma sorunu var :hmmm

• Beğen
Tepkiler: gnctrkcll1 ve Cihanî Sultan
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
C6-01'de kasıyorsa C5-03 hiç açmaz heralde :(

• Beğen
M@cros

M@cros

Üye
Ayrıca oyundan sinirini çıkartmak isteyenlere

• Beğen
Tepkiler: SHS ve Cihanî Sultan
M@cros

M@cros

Üye
Normalini oynayıp sinirlendikten sonra rahatlamak için oynanabilir.850 den sonra bıraktım:)

• Beğen
x41

x41

Üye
vaybe demekki neymiş usta kişiler oyunları androidden port edebiliyomuş sybiam'a helal valla onnumara olmuş.

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Normalini oynayıp sinirlendikten sonra rahatlamak için oynanabilir.850 den sonra bıraktım:)
120'de bıraktım :)
vaybe demekki neymiş usta kişiler oyunları androidden port edebiliyomuş sybiam'a helal valla onnumara olmuş.
Yok port etmek değil sadece internetten swf'sini indirdim,decompilerla adobe flash player 9'da çalışmasını sağladım bir de wgz haline getirdim :)

Emre

Üye
Oyunun Ekranın Gidip Gelme Sorunu Flash Kaynaklanıyor
swf içindekileri çıkartıp Bana Atarmısın CSS JS Html5 Kullanarak Oyunu Html5 Yapacağım :)

• Beğen

Üst Alt