İlk Windows Phone lu Nokia Lumia 800

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi
İlk Windows Phone lu Nokia Lumia 800

Tanıtılan yeni modellerden ilki olan Lumia 800, Nokia'nın son modeli olan N9'a çok benzeyen bir gövde tasarımına sahip.
AMOLED dokunmatik ekranı olan Lumia 800'ün 1.4 GHz çalışma frekansında bir işlemcisi ve 16 GB dahili belleği bulunuyor

<strong>[video=youtube;rdMoRhfd1Sk]http://www.youtube.com/watch?v=rdMoRhfd1Sk&amp;feature=player_embedded[/video]

anılbaran

anılbaran

Üye
güzelmiş

ngnadirng

Üye
fiyat aralığı belli mi?

61semih

61semih

Üye
1500tl den aşşagı olmaz heralde kı otv de arttı

Uruloki

Uruloki

Üye
420 euro yurtdışında ama burda bilemem ve berbat N9 içinde bir wp7 korkunç bence

uribaju

uribaju

Üye
1ay önceden bu telefonun çıkacağını söylemiştim nokia 800 ismi altında ve çıktıda adam olun

Lenneth

Üye
Gayet güzel duruyor bence, WP'yi sevmezdim ama hoşuma gitmeye başladı

phasan

phasan

Üye
guzel telefon

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Yurt dışı fiyatı 585 dolar.

llovell

llovell

Üye
valla kim nederse desin android miş samsung serisiymiş nokia piyasadaki parayı gene cebıne akıtacak bakın görün

Kefelon

Üye
Yha aslında wp iyide çoğu kişi dokunmatiğinden şikayet etmeseydi bendewp li bi telefon alcaktım

pRime.

pRime.

Üye
Almayacağım iki telefondan biri. Lumia 710 da vergiler hariç 270 euro'dan satışa sunulacak.

Lenneth

Üye
Almayacağım iki telefondan biri. Lumia 710 da vergiler hariç 270 euro'dan satışa sunulacak.

Niye Serdar, gayet güzel duruyor bence :) Bayağıdır Nokia markalı bir telefonu bu kadar beğenmemiştim..

pRime.

pRime.

Üye
Niye Serdar, gayet güzel duruyor bence :) Bayağıdır Nokia markalı bir telefonu bu kadar beğenmemiştim..
Androidi tercih ederim Hakan o derece karşıyım Microsoft'un telefon piyasasında iş yapmasına.

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
franzliszt

franzliszt

Üye
1080p çekemiyor 720 de halen .. ama cihazda qualcom 1.4 lük işlemci var iyi sağlam bir model ama piyasada zaten şuan daha iyi modeller mevcut

pRime.

pRime.

Üye
1080p çekemiyor 720 de halen .. ama cihazda qualcom 1.4 lük işlemci var iyi sağlam bir model ama piyasada zaten şuan daha iyi modeller mevcut
Donanım wp7 için yeterli gözüküyor şimdiki ve ilerki zamanda çıkacak oyun uygulamaları kaldıracaktır. Wp'u sevmiyorum ama donanım olarak fena değil bence ve unutmayalım, iğne deliği kadar lensten 1080p çekmek, carl zeiss lensten 720p çekmekten daha iyi olamaz.

coacoa

Üye
telefon fena durmuyor ama nokia bizim ülkeyi çok sever yurt dışında 420 euro olan telefon bizim ülkede 1500 tl

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
n9 tasarımında olması çoook kötü olmuş :(
Tasarımı dahil Beğenemedim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt