ilk nezaman

Sponsorlu Bağlantılar

Legend_Come_Back

Üye
mesajıma cevap için 1,30 saat cevap beklediğim zaman. cep tel. aldığında ilk olarak hangi özelliğine baktın

ReBuZa

Üye
karşıdakinin sesi bana benim sesimde karşıdakine gidiyomu diye baktım yararlı bi özellikti benim için :D

hey sen alttaki ilk nezaman otelin açık büfesinde 3 tabak doldurup da yiyemedin?

Legend_Come_Back

Üye
herhalde aldığın telefon e680 di.
hocam valla ilk herşey dahile gittiğimde yıl 2001 di.3 ü hatırlamıyorum baya bi tabak almıştım herhalde.ama nasıl tıka basa olmuştum.en çok ozaman aç olmak istedim. ama gitmiyo. mideninde bi kapasiteside var:)
sen ilk nezaman kız tavlamak için tatil beldesine gittin ve tavlayamadan geri döndün

ReBuZa

Üye
Nokia 2110 du umarım bilenler vardır
Afiyet olsun:):D

Legend_Come_Back

Üye
soruma cevap beklemekteyim
alttaki ilk nezaman kız tavlamak için tatil beldesine gittin ve tavlayamadan geri döndün

_KadirşinaS_

Üye
2 yıl evvel ama o niyetle gitmedim. Sadece denedim avucumu yalaya yalaya İstanbul yolunu tuttum...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Soru ?

SelmanTE

SelmanTE

Üye
hiç bi zaman
nie sen çokmu merak ettin???

_KyRa_

_KyRa_

Üye
off yok bee gır gır geçiom alttaki ilk nezaman sana yapılan bi eşek şakası seni çok kızdırdı

prince of heaven

prince of heaven

Üye
    Konu Sahibi
ne biliim ben
alttaki ilk nezaman böle saçmaladı bu

_KyRa_

_KyRa_

Üye
sen kime saçmalıo dion lan mert bana bak falla fena olcek haaa ehehehe oplm nie dün ewde deildin bakem

SelmanTE

SelmanTE

Üye
ben bu soruya cwp weremiycem :'( :'(
alttaki ne mezunusun???

_KyRa_

_KyRa_

Üye
onu boşwer ilk nezaman bi yerden mezun oldun die deiştiriorum çünkü topic böle

vormound

Üye
abi bide soru alsam... :D

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ilk ne zamannn..( bu sorunun dewami hep ilk ne zaman milli oldun falan olurdu yine aklima o geldi ama buraya abes kacar tabi.) babanin arabasini kacirdin ?

_KyRa_

_KyRa_

Üye
daa hiç yapmadım ilk nezaman kötü bişi yaptın

Tunay_83

Üye
Doğduğum zaman :P

Tunay_83

Üye
Of gene soruyu unuttum bugün biraz dalgınım galiba..
Alttaki ilk ne zaman PC karşısına geçtin?

ibonline

ibonline

Üye
kardeş 89 yılında belki bir coğunuzun doğum yılı olabilir ama 286 pc ile basladım 486 ya cıktım sonra sırasıyla pentium 75 pentium 166 pentium mmx 233 pentium3 450 amd ahtlon 700 mhz ve en son suan kullandığım pc ise celeron 2.4 768 mb ram böyle idare edip gidiyorum birgün gelecek ölümde gelecek bunlar gibi
Alttaki pc basında en aktif ne ile alakadarsın donanım veya yazılım

SelmanTE

SelmanTE

Üye
ikisiylede elimden qeldiqince ilqiliyim

alttaki sen ilk ne zaman :maxicep: le tanıştın???

Üst Alt