ilk kaç yaşında biriyle çıktınız?

Sponsorlu Bağlantılar

hoss

hoss

Üye
lise son da , yani 17 yaşımda filan

greenmile

greenmile

Üye
ben daha hiç :( odun geldim odun gidicem pcnin başında köklerimçıkıcak :( sizin kaçö yaşındayken oldu ilk hoşlanma demiyorum sevme nedensevdiğinizi bimediğiniz bişr aşkdan bahsediyorum

ciddin misin sen? yaş 26ysa durum fena

Kral 63

Kral 63

Üye
lise 2 yani bu sene çıktım 1 ay sonra terk edildim

pelın_

orta son da ama hıç bulusmamıstık:) nasıl luyosa okulda gruyodum hep elımı bıle tutmamıstı be

• Beğen
Tepkiler: -efşan
guero

guero

Üye
Ortaokul SONDA çıktım sene 1998 çıkma denirse tabii :)) sevdim ama bigün çok sexsisin dedim :) konuşma benle dedi bende tamam dedim hiç taviz vermem bıraktım peşini aslında içim gidiyo kıza ama belli etmiyorum taktik gereği bigün cumaydı istiklal marşı okundu çıktık karşı yoldan bana baka baka evine gidiyo Arkadaşını gönderdi af diliyomuş tekrar Arkadaşlık kuralım diyomuş bu seferde ben onu reddettim sevsemde İntikam Soğuk yemek gibi sevmeme rağmen reddetim.ondan sonrakilerin sayısını hatırlamıyom maalesef :))

EroL

EroL

Emekli Yönetici
5 Yaşımda ilk sevgilim oldu tabikide komşumuzun kızıydı :D
13 yaşında gerçek anlamda sevgilim vardı ortaokulda, başka şehre taşındılar o macera öyle bitti.
Lisede tavan yaptım, lise3 te hayat arkadaşımı buldum, 2 yıl önce nişanlandım bu işlerden elimi ayağımı çekmek zorunda kaldım :D

• Beğen
Tepkiler: pelın_

pelın_

ohh en guzelını yapmıssın allh mutlu etsınn darısı basımıza atık:d BUKET PINAR TUBA ve datırlamadıgım kızlara:) tabıkı bende

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
-efşan

-efşan

Üye
21 bıçığı biraz daha geçiyo işte :)
yani daha taze

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
ilk 9 yasindayken okul mudurunun kiziyla cikti
m ne gunlerdi beeeeeeeeee ask degildi karasevdaydi hala onun gibi guzeli gormedim

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
hakikaten çocukluk aşkı unutulmuyor.ben 4 senedir bi kızla çıkıyorum onu şuan çok seviyorum ama 3.sınıfa giderken sevdiği Gizem diye bi kız vardı onu hala unutamıyorum,arasıra ilişkimize yansıtıyorum ama yapıcak birşey yok
ilk 9 yasindayken okul mudurunun kiziyla cikti
m ne gunlerdi beeeeeeeeee ask degildi karasevdaydi hala onun gibi guzeli gormedim

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
:kop::kop: yok hacı ya küçüklük oyun oynarız fln yani yoksa o yaşta ne mercimeği :D :D frın yeterli elektirik üretmiyordu:ehe:ehe:ehe:ehe
:d:neyani senin mercimekler vardıda kızın fırınımı çalışmıyodu yoksa sende fırındamı var:ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
ilk 9 yasındayken cıktım.Gerçek askıda bu sene buldum.

phasan

phasan

Üye
Ben samet ilk 5 yaşında biriyle çıktım

mangdaşire

mangdaşire

Üye
6 yaşında bi kızla çıktım.başka da çıktıgım olmadı.saplıga devam... :D biraz kilo verirsem aslında belki kızların bakabilecegi bir erkek olabilirim.

turbison066

Üye
19 yaşındayım bende saplar familyasındayım ama yetti artık hep platonik hep platonik isyanlardayım :D :kop::kop:

SilentOne

SilentOne

Üye
ilk 6.sınıfta çıkıtm 2 yıl sürdü ve ilk 6.sınıfta öpüşmüştüm :D

jigsaw_54

Üye
çok kişiyle çıktım ilk çıktığım alanyadayken 3. sınıftaydı 4.sınıfta aynı anda 5-6 kişiyle birden çıktığımı hatırlıyorum ama onların arasında esas ilgili olduğum 1 kişiydi o kız 6nın başka okula geçmişti sonra (ozamanlardaki) gerçek aşkımı bulmuştum 6.sınıfta bizim sınıda bi kız geldi aramız baya iyileşti o önceki kız okuldan ayrılınca bende buna sardım ve çıktık tabiki 1 yıl filan sürdü ayrıldık 8in daha ilk haftası (klasik sınav olcak muhabbeti) ondan ayrıldıktan 1 ay sonra biz adapazarına geldik ben bi duvara çarptım zaten eskiden hiç boş durmazdım bu anlattıklarım sadece bnm için daha önemli olanlar onun dışında ohooo :D her neyse 8in ikinci dönemi bi dersaneye başladık orda bi kızla tanıştık aramız iyileşti en son bi şekilde birbirimizi seviyor duruma geldik ama bi türlü atağı yapamadık en sonunda çıkmaya başladık 1 hafta sürdü çok kızdırdı beni arıyo aşkım çok özledim dersaneye gel tamam cnm diyorum kapatıyorum dakikası dolmadan bidaha arıyo bu şeklde baya bi aradı en sonunda bende dersaneye baya yaklaşmıştım ama sabrımda taşmıştı bi fırça kaydım kapadım telefonu yüzüne bidaha aradı bana laf yptı bidaha kapattım sonra konuşmadık yazın 2 yada 3 kere mesaj atmıştı cevap atmadım lise 1in başlarında daha 2 yada 3 ay sonra ben buna tekrar mesaj atmaya başladım ve çıkmaya başladık ama ben başka bi ilde yatılı okuldaydım buda buna katlanamadı yanında olmadığım için ayrıldık çok koştum peşinden lise 2 de tekrar çıktık 1 ay sonra tekrar ayrıldık 3-4 ay sonra yine çıktık ama bu seferki amacı farklıymış benden intikam almak içinmiş :angry: :vur (daha sonra bunları kendi söyledi çünkü ben bunun peşinden çok koşturdum diye bunun psikolojik sorunları çıktı hastanelere düştü annesi beni suçladı aradı çeşitli olaylar oldu..) 3.kez ayrıldık bidaha çıkmadım onunla ama hala görüşüyoruz arkadaşız arada bi buluşup cafeye filan gidiyoruz :naughty: :oke: sonra lise 3te alanyadan eski okul arkadaşımı buldum facede onunla konuşmaya başladık 3 ay filan konuştuk sonra şansımı deniyim dedm ve teklif ettim başta uzaktayız diye kabul etmek istemedi oda seviyordu ama mesafe var diye istemedi sonra deneyelim diye kabul etti hala çıkıyoruz 1 hafta sonra 16ay olacak ve niyetimiz ciddi uzak olsakta mutluyuz :d: :D (h) tek umudumuz üniversite birbirimize biraz daha yakın olursak süper olucak bu şekildeyken arada 11 saat yol var en azından daha yakın oluruz diye bi umudumuz var bakalım sınavlara girdik tercihlerde belli olacak her şey umarım daha da uzaklaşmayız :bigstar::bigstar:

Utku

Utku

Üye
çok kişiyle çıktım ilk çıktığım alanyadayken 3. sınıftaydı 4.sınıfta aynı anda 5-6 kişiyle birden çıktığımı hatırlıyorum ama onların arasında esas ilgili olduğum 1 kişiydi o kız 6nın başka okula geçmişti sonra (ozamanlardaki) gerçek aşkımı bulmuştum 6.sınıfta bizim sınıda bi kız geldi aramız baya iyileşti o önceki kız okuldan ayrılınca bende buna sardım ve çıktık tabiki 1 yıl filan sürdü ayrıldık 8in daha ilk haftası (klasik sınav olcak muhabbeti) ondan ayrıldıktan 1 ay sonra biz adapazarına geldik ben bi duvara çarptım zaten eskiden hiç boş durmazdım bu anlattıklarım sadece bnm için daha önemli olanlar onun dışında ohooo :D her neyse 8in ikinci dönemi bi dersaneye başladık orda bi kızla tanıştık aramız iyileşti en son bi şekilde birbirimizi seviyor duruma geldik ama bi türlü atağı yapamadık en sonunda çıkmaya başladık 1 hafta sürdü çok kızdırdı beni arıyo aşkım çok özledim dersaneye gel tamam cnm diyorum kapatıyorum dakikası dolmadan bidaha arıyo bu şeklde baya bi aradı en sonunda bende dersaneye baya yaklaşmıştım ama sabrımda taşmıştı bi fırça kaydım kapadım telefonu yüzüne bidaha aradı bana laf yptı bidaha kapattım sonra konuşmadık yazın 2 yada 3 kere mesaj atmıştı cevap atmadım lise 1in başlarında daha 2 yada 3 ay sonra ben buna tekrar mesaj atmaya başladım ve çıkmaya başladık ama ben başka bi ilde yatılı okuldaydım buda buna katlanamadı yanında olmadığım için ayrıldık çok koştum peşinden lise 2 de tekrar çıktık 1 ay sonra tekrar ayrıldık 3-4 ay sonra yine çıktık ama bu seferki amacı farklıymış benden intikam almak içinmiş :angry: :vur (daha sonra bunları kendi söyledi çünkü ben bunun peşinden çok koşturdum diye bunun psikolojik sorunları çıktı hastanelere düştü annesi beni suçladı aradı çeşitli olaylar oldu..) 3.kez ayrıldık bidaha çıkmadım onunla ama hala görüşüyoruz arkadaşız arada bi buluşup cafeye filan gidiyoruz :naughty: :oke: sonra lise 3te alanyadan eski okul arkadaşımı buldum facede onunla konuşmaya başladık 3 ay filan konuştuk sonra şansımı deniyim dedm ve teklif ettim başta uzaktayız diye kabul etmek istemedi oda seviyordu ama mesafe var diye istemedi sonra deneyelim diye kabul etti hala çıkıyoruz 1 hafta sonra 16ay olacak ve niyetimiz ciddi uzak olsakta mutluyuz :d: :D (h) tek umudumuz üniversite birbirimize biraz daha yakın olursak süper olucak bu şekildeyken arada 11 saat yol var en azından daha yakın oluruz diye bi umudumuz var bakalım sınavlara girdik tercihlerde belli olacak her şey umarım daha da uzaklaşmayız :bigstar::bigstar:
Öyle iş olmaz arkadaş apayrı yerlerde(h)

jigsaw_54

Üye
Utku™;3563665' Alıntı:
Öyle iş olmaz arkadaş apayrı yerlerde(h)

herkes öyle diyor zor değil mi diye ama en güzel aşk zor olandır ve biz bunu başarıyoruz mutluyuz...he insanların ihtiyaçları vardır sıcak bi kucağa elele gezip vakit geçirmeye ne biliyim sevdiğiyle birlikte olmaya.... biz onu yapamıyoruz burda haklısın ama yapıcak bişey de yok sevgi daha önemlidir sırf yanında olamıyorum diye severek ayrılmak bu durumumuzdan çok çok daha kötüdür onları da yaşadığım için biliyorum...

turbison066

Üye
herkes öyle diyor zor değil mi diye ama en güzel aşk zor olandır ve biz bunu başarıyoruz mutluyuz...he insanların ihtiyaçları vardır sıcak bi kucağa elele gezip vakit geçirmeye ne biliyim sevdiğiyle birlikte olmaya.... biz onu yapamıyoruz burda haklısın ama yapıcak bişey de yok sevgi daha önemlidir sırf yanında olamıyorum diye severek ayrılmak bu durumumuzdan çok çok daha kötüdür onları da yaşadığım için biliyorum...

gerçek sevgi engel tanımaz kardeş helal olsun :)

Üst Alt