ilk kaç yaşında biriyle çıktınız?

 • 5 Mayıs 2011
 • 16181 Okunma
 • 46 Cevap

 1. ben daha hiç :( odun geldim odun gidicem pcnin başında köklerimçıkıcak :( sizin kaçö yaşındayken oldu ilk hoşlanma demiyorum sevme nedensevdiğinizi bimediğiniz bişr aşkdan bahsediyorum
   


  Yazan: TheeBeLaa
 2. Kaç yaşındaydım yahut kaçıncı sınıfa gidiyordum hatırlamıyorum. En fazla 4. Sınıf olabilir onu hatırlıyorum. Yıllar geçti O'nun ismini bile unutmuş olsam da O'nu unutamıyorum..

  Annem o gün oraya gideceğiz diye okula göndermemişti. Bu sebeple çok mutluydum. Ama gidişi öyle olmamıştı. 3 otobüsle gitmiştik hatta 2 tanesini İzmir'de ilk defa görmüştüm. (Dip: 1 tanesini o günden sonra hiç görmedim)
  Her neyse uzun yolculuğun sonunda yeni gelin teyzemin eltisinin evine gitmiştik. İlk gittiğimizde o dışarıda kız arkadaşlarıyla oynuyordu. Ben ev kuşu (Yıllar geçti hala öyleyimdir) evlerinde daha doğrusu mutfaklarında zaman geçsin eve dönelim diye dua ediyordum. Ta ki onu görene kadar. (En başta abisi ile uğraştım. Zeki çocuk ben ile Askeri Lise sınavlarını kazanmış veya Askeri okulu bitirmiş abisi. Bana ders çalışmayı teşvik ediyorlardı filan.Tam hatırlamıyorum.)

  Her neysem ilk onu gördüm etkilenmiştim.Galiba oda benden etkilenmişti.Birbirimize biraz çekingen davranıyorduk. Her neyse zaman geçmiş ve birbirimize ısınmıştık. Dışarı gezmeye çıkalım mı dediğinde maça bilet almış olmasına rağmen üşenen ben anında kabul edip izin almaya gitmiştim. İlk başta annemler de şaşırdılar ama sonra izin vermişlerdi.
  Dışarı çıktığımızda bana çevreyi gezdiriyordu ama ben onu izliyordum.Neyse sonunda bir uçurum kenarında oturmuştuk. Konuşmaya devam ediyorduk. Hayatımın en güzel zamanlarıydı. Birbirimizle çok büyük ihtimal ile bir daha görüşemeyeceğimizden nasıl görüşebiliriz onu düşünüyor ve üzülüyorduk. Ama o hiç değilse şimdi beraberiz diyerek acı bir gülümsemede bulundu. O zaman düşünmüştüm onunda beni sevdiğini (Belki sevmemişti ama neyse).
  Her neyse vakit geç olacağından eve gittik ve annemin yayına gittim. Ondan sonra otobüs filan derken eve varmıştık.
  O otobüslerin numarasını ve durakları unutmamak için kağıtlara yazıyordum. Zaten unutamamıştım da.Arada anneme soruyordum "Tekrar gider miyiz? " diye. Annem hep evet diyordu ama bir daha gitmedik. Yıllar sonra bir laf arasında oradan başka bir şehire taşındıklarını duydum.
  İsmini bile hatırlamadığım bir kız ile çıktım yani.Unutamadım ve unutamayacağım o ayrı.
   
 3. 4.sınıf ha vaybe şimdiki izmirli gençler aşmış şerifremzide bi çocuk tüm şubnedeki kızların çoguyla çıkmış :D Allahım bana neden hiçyok
   
 4. 5. sınıfın ilk dönemlerinde duramaz oldum 5. sınıfın 2. döneminin ilk günlerinde çıkma teklifi ettim 2 sene olmuş sanırım ve hala sorun yok :D
   
 5. Hem nicke hemde yazdıklarına bakılırsa küçük bir kardeşimize benziyorsun.. Yalandır onlar. Bizde ne yalanlar attık zamanında ve atmaya devam ediyoruz hala..
   
 6. Benimde Geçen Yıl Oldu :D , Daha önümde Uzun Bir Yol var
   
 7. hiç biriyle çıkmadım
   
 8. üzülme bir gün biri sanada gülcek
  ilkokul aşkları yalan kontörrr att :ehe
   
 9. 6.sınıfta çıktım,aynı kızla 8. 9. ve 11. sınıftada çıktım.Tek kelimeyle '' PİŞMANIM '':kop::kop:
   
 10. 5.sınıf galiba ondan sonrada aldı başını gitti zten :ehe
   
 11. 13 yasnda 6 ay çıktık sonra baskasıyla el ele geziyodu ayrıldım çok sevmistim yaw psikolojm bozldu depreks falan :( ilk kez elele tutustuğumuzda kıpkırmızı olmustm snra alstm yanaktn öptm snra öpştk snra evine bıraktm annesyle tanstm snemaya gttk vb. o çocukla görnce çocuğa tokatı yapstrdm o gn eve gtmedm sahlde uyudm g*t gibi

  ----------Eklendi @ 20:24:59 ---------- Yazıldı @ 20:16:38 ----------

  ilk defa 2.ci sınıfta bi kız teklf etti :D hyr dedm hala edio :S bela oldu ya
   
 12. 18 oldum. Hâlâ birisiyle çıkmadım. Ve gayet mutluyum :)
   
 13. 4.sınıfta bir kızla cıktım 4buçuk yıl birlikteydik 8. sınıfın ortalarında ayrıldık 1 kişiyle cıktım.Şuan başkasına aşığım ama ilk sevgilimi asla unutamıyorum :)
   
 14. 6.sınıftı ilk kez çıktığımda 5.sınıfta da kızın birini dudağından öpmüştüm bundan sonra tam gaz yani...
   
 15. 4.sınıfta 4lerin en popüler kızıyla çıkmıştım bunu 5 gün sonra başka bi oğlanla dondurma yerken görmüştüm oğlanıda dövdüm ayrıldık :D
   
 16. :yuru
   
 17. İlk çıkmak önemli değil bence. İlkokulda bende ilk 6dan 8e kadar çıktım ama sadece gülüyorum bu mu aşk diye :)
  İlk lisede aşık olur herkes bence ilkokul sadece çocukluktur... Aşık olmak apayrı bir duygu ne kadar ağlasan da, acı çeksen de, acıdan gebersende vazgeçemiyorsun... Lise hiç bitmesin istiyorum..:)
   
 18. ama ben ilkini aklımdan çıkaramıyorum işte :)
   
 19. evde ne ypacaktın kıza mrcimeğe fırınmı arıyodun :naughty:
   
 20. Valla 19 yaşıma geldim hiç sevgilim olmadı 4 defa reddedildim, 3 defa teklif aldım onları da ben reddettim
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/01/2019 - 14:22