ilk görüşte aşka inanırmısın?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxirabit

maxirabit

Üye

haklısın ama işte sen erkek oldugun ıcın bızım gıbı dusunemıyosun suna eminimkı butun kızlar ılk aşklarını unutamazlar busun bıgun hıç beklemedıgın anda ılk sewdıgın kısı karsında al ıste sana yıne ılk goruste ask bıda fırladı yanı bole işte:D BU ISLER SAKAT

Eyer genelleme yaparsan aşık olmamış kızlar da olur:)sevgilisi olur,çıkar,hatta birlikte olur ama aşık olmaz:)
Erkeklerden bile daha mantıklı düşünen kızlar var,Erkek arkadaşıyla herşeyi konuşur neler olcağını,neler olduğunu anlatır.
Yıllar önce aşık olmuş birisine ama bir başkasıyla evlenen birisini tanıyorum.
Bir kızın hayatında bir başkası varsa tutupta gidip eski sevgilisini veya eski arkadaşını görse,kollarına atlamaz,mesafeli konuşur ama eski duyguları yoktur.
Eyer ki tutupta aşık olduğu çocuğu karşısın da görüyorsa yada eski sevgilisini karşısında görüp yanın da sevgilisi olamsına rağmen,kızın bir den eski zamanlarda ki gibi içi eriyorsa.
''O KIZ'DA HAYIR YOKTUR'':)

pelın_

Konu Sahibi
tabıkıde haklısın ama ben bı genellmee yapmıstım her kızda sewgılısı varken tutup bu dedugını yapmaz nese bu sacma konu uzayıp gıtcek :D bırını sewdıysen unutamıyosan zaten hayatında bı basksı yoktur varsada gelıp gecıcıdır o yuzden ben hıcbı kıza guvenmem herzaman dedım yınes olerım kızlar seytan:evet:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Konu saçma bi kere :D ilk görüşte aşkda olur .... :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Konu saçma bi kere :D ilk görüşte aşkda olur .... :D

Devamı anlaşılıyor zaten boşuna 8.cüce olmadı:D

----------Eklendi @ 16:36:51 ---------- Yazıldı @ 16:35:34 ----------

tabıkıde haklısın ama ben bı genellmee yapmıstım her kızda sewgılısı varken tutup bu dedugını yapmaz nese bu sacma konu uzayıp gıtcek :D bırını sewdıysen unutamıyosan zaten hayatında bı basksı yoktur varsada gelıp gecıcıdır o yuzden ben hıcbı kıza guvenmem herzaman dedım yınes olerım kızlar seytan:evet:

Kişisine göre değişir:)

• Beğen
Tepkiler: pelın_

pelın_

Konu Sahibi
yoo bu butun kızlar ıcın gecerlı laftır hepsı seytan benda dahıl

Kral 63

Kral 63

Üye
inanırım ben bile yaşadım:P:

pelın_

Konu Sahibi
:D haha ama gercek bu ben napıyım sadece kımse cesaret edıp soleyemıyo ak bu konuyla ılgılı bı yazı baylaşcam sımdı oku anlarsın:D

----------Eklendi @ 16:52:04 ---------- Yazıldı @ 16:51:13 ----------

Sevgilin var mı bilmiyorum ama bunu okursa ilk şüphelenceği sen olursun:)

İnsanlığın ilk var olduğu dönemde, adamın biri şeytanı yakalamaya karar vermiş. ...Ancak bunun için 40 yıl Tanrı'ya ibadet etmesi gerekiyormuş. Karısıyla, dostlarıyla ve bütün dünyayla ilişkisini kesmiş, kendisini ibadete adamış. 40 yıl sora Tanrı, ibadetinin karşılığı olarak ona ...ağzı kapalı bir şişenin içinde şeytanı sunmuş.

Artık özgürmüş adam. Dünyada neler olup bittiğini görmek, nelerin değiştiğini öğrenmek için sabırsızlanıyormuş. Şişeyi karısına teslim etmiş, ona iyi sahip olmasını söylemiş ve dışarıya çıkmış.

Kadıncağız şeytanı çok merak ediyormuş.Ve merakına yenilip şişenin ağzını açıvermiş.

Açar açmaz da şeytan şişeden fırlayıp çıkmış ve gülmeye başlamış. "Merakına engel olamadın ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın" diye alay etmiş kadınla. "Yok canim" demiş kadın. "Sen hiç o şişenin içinde olmadın ki". "Nasıl olur?" diye haykırmış şeytan. "Sen de gördün. Şişeden çıktım ben!" "Hiç o şişenin içinde değildin, inanmıyorum buna. Nasıl küçücük şişeye girebilirsin ki?" Kafası atmış şeytanin . "Gireyim de gör!" demiş ve yeniden şişenin içine girivermiş. "İşte böyle."

Adamın şeytanı hapsetmesi 40 yılını, kadının ise yalnızca 5 dakikasını almış. Şeytan da söyle isyan etmiş Tanrı'ya:
"TANRIM, MADEM KADINI YARATACAKTIN, O ZAMAN BENİ NEDEN YARATTIN?":))

----------Eklendi @ 16:52:35 ---------- Yazıldı @ 16:52:04 ----------

İnsanlığın ilk var olduğu dönemde, adamın biri şeytanı yakalamaya karar vermiş. ...Ancak bunun için 40 yıl Tanrı'ya ibadet etmesi gerekiyormuş. Karısıyla, dostlarıyla ve bütün dünyayla ilişkisini kesmiş, kendisini ibadete adamış. 40 yıl sora Tanrı, ibadetinin karşılığı olarak ona ...ağzı kapalı bir şişenin içinde şeytanı sunmuş.

Artık özgürmüş adam. Dünyada neler olup bittiğini görmek, nelerin değiştiğini öğrenmek için sabırsızlanıyormuş. Şişeyi karısına teslim etmiş, ona iyi sahip olmasını söylemiş ve dışarıya çıkmış.

Kadıncağız şeytanı çok merak ediyormuş.Ve merakına yenilip şişenin ağzını açıvermiş.

Açar açmaz da şeytan şişeden fırlayıp çıkmış ve gülmeye başlamış. "Merakına engel olamadın ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın" diye alay etmiş kadınla. "Yok canim" demiş kadın. "Sen hiç o şişenin içinde olmadın ki". "Nasıl olur?" diye haykırmış şeytan. "Sen de gördün. Şişeden çıktım ben!" "Hiç o şişenin içinde değildin, inanmıyorum buna. Nasıl küçücük şişeye girebilirsin ki?" Kafası atmış şeytanin . "Gireyim de gör!" demiş ve yeniden şişenin içine girivermiş. "İşte böyle."

Adamın şeytanı hapsetmesi 40 yılını, kadının ise yalnızca 5 dakikasını almış. Şeytan da söyle isyan etmiş Tanrı'ya:
"TANRIM, MADEM KADINI YARATACAKTIN, O ZAMAN BENİ NEDEN YARATTIN?":))

maxirabit

maxirabit

Üye
Yıllardır bildiğim bir konu paylaştığın hatta daha detaylı olarakta biliyorum:)
Sevgilin varsa sevgilin olur aşık olduğun kişi varsa aşık olduğun kişi vardır.
Hem aşık olduğun hemde sevgilin diye birşey yoktur:)
Yani anlayıcağın hem sevgilinle uğraşıp hemde aşık olduğun kişiyle uğraşamazın:)

pelın_

Konu Sahibi
amas en konuyu farklı yerlere cekıyosun bak bende aksını savunmuyorum zaten nese sen ınnmayalardansın alnaşıldı:)

maxirabit

maxirabit

Üye
amas en konuyu farklı yerlere cekıyosun bak bende aksını savunmuyorum zaten nese sen ınnmayalardansın alnaşıldı:)

İnanmayanlardan değil de gözü kapalı olmuyanlardanım.
Bu gün arkadaş yarın sevgili olmam:)
Ay'da yılda birisiyle çıkarım ama onu yılardır tanımışımdır.

Neyse konu dağılmasına gerek yok herkez kendinin ne olduğunu biliyor:)

• Beğen

pelın_

Konu Sahibi
İnanmayanlardan değil de gözü kapalı olmuyanlardanım.
Bu gün arkadaş yarın sevgili olmam:)
Ay'da yılda birisiyle çıkarım ama onu yılardır tanımışımdır.

Neyse konu dağılmasına gerek yok herkez kendinin ne olduğunu biliyor:)
yanı ama sımdı sen kendın asıl bı konu actın :D BI ERKEKLE BI KIZ sence arkadaş kalırmı

greenmile

greenmile

Üye
ilk görüşte için ısınır ama aşık olamazssın,aşık olmak için tanımak gerek,kendine bağımlı yapmak demek ilk görüşte nasıl bağımlı hale gelebilirsin ki karşındaki kişiye?

CoDeYs

CoDeYs

Üye
inanırım

• Beğen

pelın_

Konu Sahibi
nasıl baktıgına baglı

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
İnanmam

• Beğen

pelın_

Konu Sahibi
neden

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Çünkü tanımadan aşık olamam , tanıdıkça , zamanla aşık olursun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt