ilk görüşte aşka inanırmısın?

• 27 Nisan 2011
  • 1662 Okunma
  • 59 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ilk görüşte aşka inanırmısın?

Yazan: pelın_
  2. evet diyorum ve geçiyorum

3. bencede ewet

4. çünkü öyle birşey var bir bakıyorsın gözlerine için bir hoş oluyor ve diyorsun ki sürekli ben o gözlere bakmalıyım filan o derece yapabilir insanı ilk görüşte aşk

5. sankı daha once olmus gıbı konutun:D

6. demek ki olmuş yani bu çıkıyor burdan yalnız hala kavuşabilmiş değilim

7. allah kavuştursun nedıyım:D

8. inş demekle yetiniyorum

9. Evet

10. Evet ben çok inanırım

11. aşk deıl hoslantıdır (:

12. evet :)

13. evet:ehe

14. ne cok evet dedınz :ehe

15. İlk görüşte ask olmaz olsa olsa,ilk gördüğün de için gıcıklanır.

Tuba.Erva bunu beğendi.
  16. ama sonucta bışıyler BAşlıyo dımı:D

17. Başlaması hemen olmuyor,alışma süreci tanıma süreci falan sonra ileriki dönemlerde aşk'a dönebilir tabi orasıda bilinmez sonrasında nefrette edilebiliyor.
    İlk görüşte aşk olsaydı sokakta gördüklerimin hepsiyle aşk yaşamış sayılırdım ozaman,öylede olmiyacağına göre,zamanla olur...

18. sımdı herkesede alıcı gozle bakmıyosunkı kımse bılemz kıme nasıl asık olcanı aslında dedıgınde dogru ama bu ıs bence bayaa zahmetlı bışıy ama ıil goruste ask varmı dersen ewet var ama bılene:)

19. Zamanla o konu da tecrübelerin olduysa başından geçtiyse adımlarını daha sağlam atarsın.
    Sonuçta daha 12 yaşın da değilsin ki ilk okul aşkın'ı görüp evlenmeyi düşünesin.
    Alıcı gözle değilde düşünerek adım atıyorum,sonra bastığın yer çürük olursa,Tek ayağın çukar da kalabiliyor:)

pelın_ bunu beğendi.
  20. haklısın ama işte sen erkek oldugun ıcın bızım gıbı dusunemıyosun suna eminimkı butun kızlar ılk aşklarını unutamazlar busun bıgun hıç beklemedıgın anda ılk sewdıgın kısı karsında al ıste sana yıne ılk goruste ask bıda fırladı yanı bole işte:D BU ISLER SAKAT

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 07:30