ilk defa android telefon kullanıyorum yardım lütfen .

• 8 Ağustos 2014
  • 566 Okunma
  • 13 Cevap

1. turkcell t50 telefon modelinden aldım bnm eski telefonda takmıyordum oda nokia 603 dü herşeyi indiriyordum falan fakat bu yeni olunca biraz tereddütte kaldım fulfilm.mobi sitesinden mp4 video şeklinde film indiriyorum pcde internetten bedava indirdim müzikleri falan atıyorum bir sıkıntı olurmu virüs bulaşması vs birde virüs prog. falan kurmalımıyım yardımcı olursanız sevinirim :)

Yazan: om3re92
  2. İndir kafana gore bisey olursa sifirlarsin bozulmaz korkma :D

Nexus ile gönderdi
  3. Bildiğim kadarı ile android e virus yok

LG ile gönderdi
  4. Akilli olan her sistemde virus olur yeterki ikinci sahislar aisteme ulassin .

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Bilgisayarda virüs programı var ise çok da sıkıntı olmaz sanıyorum.

6. çok sağolun arkadaşlar

7. Merak etme, hiç bir şey olmaz.Kaç yıllık android kullanıcısıyım, telefona yapmadığım işlem kalmadı. Girmediğim site,indirmediğim dosya yoktur. Sonuçta bu telefonlarla dünyayı kurtarmıyoruz, en kötü ihtimalle bir reset-wipe işini görecektir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Yanlışınız olmasın? :eek:

9. Kesin konusmadim zaten ama 3 senedir android kullaniyrm hic daha anti virus apk filan yuklemis dglm

LG ile gönderdi
  10. Bikere virus olmasa kaspersky neden virus programi satsin

Nexus ile gönderdi
  11. Ben de yüklemedim ama bu virüs yok anlamına gelmez.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. müzik veya flim de virüs olmaz sadece bilgisayarında virüs varsa o bulaşır.

Samsung ile gönderdi
  13. Android açık bir sistem olduğundan virüslere oldukça açıktır. Google Play'den indirdiğin bir uygulamadan bile virüs bulaşabilir. Virüs bulaşmasın istemiyorsanız indirdiğiniz şeylere dikkat edin ve bir Antivirüs programı kurun. Forumda Antivirüs programları paylaşılmıştı oradan indirebilirsiniz.

14. Kafana göre takıl dostumm :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
17/10/2018 - 10:08