ilginc internet hatasi aliyorum boyle sorunu olan varmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
ilginc internet hatasi aliyorum boyle sorunu olan varmi?
arkadaslar sarj iconunun sol yaninda 2.5 ve 3.5 olan yerden bahsediyorum... 3.5 olmadan baglanmiyor sizdedemi boyle bu ne hatasidir acaba... sacma birsey vadofone kullaniyorum...

osmanayman

osmanayman

Üye
Ben de buna benzer bir şey yaşıyordum. 2.5-3.5 arası gel-gitlerden dolayı nete bağlanırken çok sıkıntı yaşıyordum... Sana tavsiyem 2g-3g applet vardı nette onu indir... Sonra gösterge çubuğundan 2g-3g-çift seçenekleri var nete bağlanmak istersen 3g seç sabit kalsın, geçiş yapmasın...:oke:

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
ben cift kullaniyorum.. 3g de denerim...

serserim1905

serserim1905

Üye
kardeş belki vodafon dan kaynaklıdır ben türkcel kullanıyorum 3g de ve 2g dede sorunsuz giriyorum nete

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
hmm olabilir. bunuda dusuneyim sebeke 2.5 -icon un yaninda- duserse internet isareti baglanmiyor.. umarim 3 g cekmeyen yerde olmam...

osmanayman

osmanayman

Üye
2g veya 3g bir tanesini seç yani çift şebeke olmasın sorun kalmaz kanımca... Ben de öyleydi(Turkcell)... Nete tam bağlanıyorum bakıyorsun 2.5, 3 oluyor, 3.5 oluyor sürekli değişiyordu... Bu geçişler yüzünden sıkıntı yaşıyordum nette gezinirken... Ama tek şebeke seçince sorun kalkmıştı...:oke:

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
osman kernelin tam kurulumu nasil nokia kernel masa ustunde tikliyorum yuklemiyor...

osmanayman

osmanayman

Üye
Nokia Kernel'e tıklarsan, kernel yüklemez, yüklü kerneli kaldırır...

----------Eklendi @ 09:20:43 ---------- Yazıldı @ 09:20:20 ----------

Yani kernel yüklüymüş zaten sende...:oke:

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
sagolasin osman...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...