Uygulama İlginç APK yükleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

maytel

maytel

Üye
    Konu Sahibi
İlginç APK yükleme Sorunu
Merhaba Arkadaşlar.
Bende htc one x var orjinal yazılımla kullanıyorum.Rotlu değil.
İnternetten ve forumdan indirdiğim hiç bir apk dosyasının kurulumu gerçekleşmiyor.Sorun ise izinler kısmına gelince yükle çıkıyorya oradaki yükle butonuna basılmıyor.Ama yanındaki iptal butonu çalışıyor.Dolayısıyla yükleme yapılamıyor.Bu yükle butonu neden aktif olmuyordur.
Ayrıca
Telefon 2.el aldım ama sıfırlanmış tertemiz yeni ve güncel versiyon yüklü.İlk defa apk yüklenecek öncesini yok yani.
Ayarlar / güvenlik kısmındaki Bilinmeyen kaynaklarda işaretli sabahtan beri uğraşıyorum.Bütün apk installer programlarını yükledim ama sorun çözülmedi.

Bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı.

naytıngen

naytıngen

Üye
bilinmeyen kaynaklar açık mı?

maytel

maytel

Üye
    Konu Sahibi
Evet açık :(

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
ss den anladığım kadarıyla telefonda semse roöu yani orjinal rom yok. yani htc lerin saat ve şarj göstergesi bu şekilde değil. siz yelefona bi format atın olmazsa orjinal rom'u yükleyin

maytel

maytel

Üye
    Konu Sahibi
BU resmi ben internetten aldım :) Yazmadığım için üzgünüm.

mustafabilici94

Üye
ben de root attım böyle bir sorunla karşılaştım.sistemden bir uygulamayı kaldırdım galiba android klavye de dahil mesaj bile yazamıyorum.ğ keyboard ın apk sını buldum yüklemiyor.rom mu atmam lazım

2463912

Kapalı Hesap
ben de root attım böyle bir sorunla karşılaştım.sistemden bir uygulamayı kaldırdım galiba android klavye de dahil mesaj bile yazamıyorum.ğ keyboard ın apk sını buldum yüklemiyor.rom mu atmam lazım

Yeni yazılımla düzelir.
Buda sana ders olsun.. Bir sorunda.daha bilmediğin şeyi silme

Üst Alt