Telefon Tavsiyesi ikinci el telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
1300 TL ye kadar zorlayın bence bu fıyat aralıgında sıfır telefonlar var ara modeller.

4.5g Volte-Vowifi düşünüyorsan samsung al veya operatörden desteklenen cıhazlara bak.

Alabılırsenız androıd sürümü en az 8 olsun çünkü destek kesiliyor uygulama vsss

Birazda şans işi S2 kullandım 8 sene taş gibi hala kullanıyorum (çocugumda) şu an S7 edge kullanıyorum hiç bir sorun yok sıfırda alsan çıkar bu sıkıntılar 2. elin temizini bulmak lazım yoksa hiç düşünme degmez çünkü asagı yukarı aynı para isteniyor.

Custom rom kurar birkaç senede oyle kullanırım bu işlerdende anlarım dıyorsanız custom romları mevcut bır model seçin derim.

mkrts

mkrts

Üye
Şu kadarını söyleyeyim 1 ay önce 300 liraya LG g4 aldım şarjı ortalamanın altında. Ghost screen sorunu var ama bunlar kullanıma engel değil. Çok memnunum

Ama 800 Kur'an varsa sıfır bakman mantıklı 2.el piyasasında çok saçma fiyatlar var

supragt

supragt

Üye
Şu kadarını söyleyeyim 1 ay önce 300 liraya LG g4 aldım şarjı ortalamanın altında. Ghost screen sorunu var ama bunlar kullanıma engel değil. Çok memnunum

Ama 800 Kur'an varsa sıfır bakman mantıklı 2.el piyasasında çok saçma fiyatlar var

Lg G4 keşke almasaydın o telefonların anakart sorunu başa bela ne zaman arızalanacağı belli olmaz.

• Beğen
Tepkiler: mkrts
mkrts

mkrts

Üye
Lg G4 keşke almasaydın o telefonların anakart sorunu başa bela ne zaman arızalanacağı belli olmaz.
Dediklerin doğru 4 senedir LG g4 kullanıyorum memnunum fiyatına göre memnunum tabii

YouTube da g4 e android 9 videolarım var

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim acelem yok cihaz almak için uzun zamandır araştırma içerisindeyim tam karar veremedim birazda fiyatların düşmesini bekliyorum yükseliyor bu arada fiyatlar en son mi 8se almaya karar verdim amoled ekran snapdragon 710 özellikleri çok iyi herkes memnun sonra band 20 yokmuş kırsal kesimde çekmiyormuş bende köyde yaşıyorum mi hayali suya düştü moralim çok bozuk fiyatida özelliklerine göre iyidi

supragt

supragt

Üye
arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim acelem yok cihaz almak için uzun zamandır araştırma içerisindeyim tam karar veremedim birazda fiyatların düşmesini bekliyorum yükseliyor bu arada fiyatlar en son mi 8se almaya karar verdim amoled ekran snapdragon 710 özellikleri çok iyi herkes memnun sonra band 20 yokmuş kırsal kesimde çekmiyormuş bende köyde yaşıyorum mi hayali suya düştü moralim çok bozuk fiyatida özelliklerine göre iyidi

Ben de Ankaranın ilçesinde yaşıyorum merkezde değilim Turkcell hat kullanırsan çekmeme olayı ortadan kalkar diye düşünüyorum.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
ilçede sorun olmaz kırsal kesimde sıkıntı varmış köydeyim onun için çekimser kaldım 8se efsane diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum telefon bulup köyde denemek lazım oda mümkün değil

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim dostum beklemedeyim her öneriyi değerlendiriyorum acelem yom

• Beğen
Tepkiler: mkrts
mkrts

mkrts

Üye

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Mi a3 var bende iyi ekran dışında

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Lg g2 denk getirebilirsen o da güzel telefondur. Android 7 attın mı tadından yenmez.

gonyalı

gonyalı

Üye
lg g4
5.5 inç ekran
ppi de iş görür
ghost screen var
tek kötü tarafı bence ses tuşları ve açma tuşu arka tarafta yan tarafta değil
2015 model bi telefon olmasına rağmen biraz kaba
bataryası da hızlı bitiyor onun dışında iyi bi telefon
şimdilerde 500 ₺ ye filan satılıyor

aga ya beleş yani bana :)
1 haftadır kullanıyorum

@DarkredBlue61

önceki telefonlarla kıyasladığımda
vestel samsung nokıa dan daha iyi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
lg g4
5.5 inç ekran
ppi de iş görür
ghost screen var
tek kötü tarafı bence ses tuşları ve açma tuşu arka tarafta yan tarafta değil
2015 model bi telefon olmasına rağmen biraz kaba
bataryası da hızlı bitiyor onun dışında iyi bi telefon
şimdilerde 500 ₺ ye filan satılıyor

aga ya beleş yani bana :)
1 haftadır kullanıyorum

@DarkredBlue61

önceki telefonlarla kıyasladığımda
vestel samsung nokıa dan daha iyi
kanka zaten giriş yada orta seviye bir cihaz alıyorsan hiç bir farkları yok.tek fark yazılımda oluyor.

örnek veriyorum samsungun amiral gemisindede kasma vs oluyor appledede.yani sorun arıyorsan evet maalesef kı hepsinde var.

apple 14 de bak mesela batarya konusunda çoğu kişi şikayetçi.

örnek veriyorum aynı donanımda bir samsung birde x android cihazi kıyaslarsan. samsungda şar değerinin daha düşük olduğunu göreceksin. bu tarz temel farklar var.ha 0 cihaz alıyorsan servis vs konusunda bence samsung başarılı.yani bizim angaradakı servisi iyiydi kapattı gitti ama. 2.elde zaten yedek parça bulunurluğu önemli eğer bulunuyorsa bir sorun arz etmez gerisi. al tak kullan.

venus v7 bir çok işimi görüyor. yazılım olarak yazıf kaldığı noktalar elbet var ama bu fiyatada normal benim için önemli olan bataryasıydı oda amper işimi görüyo.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt