iki model arasında kaldım :S (603 mü 700 mü )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pringles

Pringles

Üye
603 galaxi ace katlıyor haberiniz olsun

OPC

OPC

Üye
Nokia'da alınabilecek 2 akıllı telefon var: 603 (orta sınıfta f/p oranı gayet iyi) ve 808 (kamera)

gkcll

gkcll

Üye
hayır androidde tek sorun cihazın batarya özellikleri ben para vermeye korkuyorum o konuda anroide pek güvenmiyorum yoksa android kadar kralbi işletim sistemi yok :)

kesinlikle katılıyorum android de felaket şarj sıkıntısı var telefonu aldıktan ilk 1ay kadar 5 6 gibi biter
2 3
ay sonra öğle 2 3 de biter donma kasmada cabası kırmak istersin telefonu o derece
yani 603 fiyatı na android alınmaz 603 al derim

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

balabanya

Üye
nokia 603 530tlye aldım istanbuldan iyi telefon ama son yazılım güncellemesi yapma yaparsan üstünde hızlı yazmak için şeyler çıkıyor efenim yanlışlıkla yanlış sitelere girersen yanlış şeyler çıkar o yüzden ama iptalde edebilirsin

özet:603

• Beğen
Pringles

Pringles

Üye
androit telefonlarda uygulamaları kapatsan bile tekrardan açıldığı için ram kullanmakta çok ram =çok batarya ve performans düşmesi galaxi ace menüde bile kasıyor arkadaşta var. Ayrıca samsung çok güzel bir çözüm bulmuş telefonu güçlendirmişler 2gb ram ve 1.5 4 çekirdekli bir telefon kasarmı hiç ? Benim pc 2 çekirdek :))

- - - Eklendi - - -

1.5ghz 4 çekirdek

• Beğen
mesutgaga

mesutgaga

Üye
burda androidin şarj performansını karalayanlar karaladıgınız sistem şuan dünyada birinci konumda .herkes akılsız mı ki şarjı dayanmayan bi sistemi birinci konuma taşısın.ben niye şarj sıkıntısı çekmiyorum.

Pringles

Pringles

Üye
o zaman nokia kullanmamışsındır

- - - Eklendi - - -

o zaman nokia kullanmamışsındır

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
burda androidin şarj performansını karalayanlar karaladıgınız sistem şuan dünyada birinci konumda .herkes akılsız mı ki şarjı dayanmayan bi sistemi birinci konuma taşısın.ben niye şarj sıkıntısı çekmiyorum.
hangi telefonu kullandığına bağlı kardeşim ben galaxy ace kullandım nokia kadar şarjı dayanmıyor.

- - - Eklendi - - -

androit telefonlarda uygulamaları kapatsan bile tekrardan açıldığı için ram kullanmakta çok ram =çok batarya ve performans düşmesi galaxi ace menüde bile kasıyor arkadaşta var. Ayrıca samsung çok güzel bir çözüm bulmuş telefonu güçlendirmişler 2gb ram ve 1.5 4 çekirdekli bir telefon kasarmı hiç ? Benim pc 2 çekirdek :)) - - - Eklendi - - - 1.5ghz 4 çekirdek
s3 kasıyormu ?

Pringles

Pringles

Üye
note 2 kullandım sürü şey acık tık kasma yok zaten 1.5 ram varsa kesin al yani demek istediğim 1gb ram aşası kurtarmıyor. Buda = Fiyat s2 aşası alma android için pişman olursun

• Beğen

mytoxic

Üye
symbian cihazlardan uzak dur

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
note 2 kullandım sürü şey acık tık kasma yok zaten 1.5 ram varsa kesin al yani demek istediğim 1gb ram aşası kurtarmıyor. Buda = Fiyat s2 aşası alma android için pişman olursun
aynen android alcaksan en az s2 filan :)

- - - Eklendi - - -

symbian cihazlardan uzak dur
telefon c6-01 :D symbianı bende sevmiyorum aslında ama pil süresi iyi değil androidde :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
kısa ve öz..bu saatten sonra symbian'a bulaşma parana yazık edersin..çünkü 2 gün önce resmen öldürdüler sistemi..artık ne bir uygulama gelir ne de adam gibi güncelleme..android veya ios'a yönel derim ben hatta alacaksan galaxy s3 mini al derim.

mfatihdil52

mfatihdil52

Üye
bencede symbiana yaklaşma zamanının en iyisi nokia yarışta günümüzde geride kaldı

kemiksesi

kemiksesi

Üye
symbian alma

poke_moke

Üye
aklın varsa nokia alma baba kafanı kullan uzak dur nokia yaşlı adam telefonu teknolojinin 2km gerisinde kalmak istiyorsan al kardesım sana en güzel tavsiye

gezegen5271

Üye
nokiadan şaşmayınn.arkadaşlar.samsung telefonlarının en kralına 500 basar.

MrExpert

MrExpert

Üye
İksinide önermem ama ikisi arasında 700 daha iyi...

great14

great14

Üye
bu iki model arasından 700'ü tercih ederdim çünkü hem kaliteli ses çıkışı veriyor hem çok şık bi model hem de gorilla glass, 1.3 ghz işlemci, amoled ekran gibi artıları var. fakat symbian'a destek kesildiği de bir gerçek ben de aylar önce bir symbian kullanıcısıydım sonra bi arkadaşımın yurt dışından gelmiş s2'siyle benim telefonu takas ettim 1 ay sonra da üste 300 lira gibi bi para ödedim. şuan elimde yine 603 ve s2 var 603'ü ikinci hattım için kullanıyorum telefon kardeşimin beyaz modelinden iki telefonu birden taşımak bazen sıkıntı yaratabiliyor. 603'ün şarjı normalde 1.5 güne düşmüştü geçen hafta yeni batarya aldım şuan ilk denemeye göre batarya 4 gün gitti mesela önceki batarya li-ion du şuanki ly-polimer ve orjinal nokia shop tan almadım bi tanıdık dükkandan 2 hafta gibi bi sürede tedarik edildi. s2 son güncellemeden önce gerçekten kasıntı bi telefon oluyordu her zaman olmasa da bazen adamı çıldırtıyordu mesela symbian'da bu yoktur müzik + internet (ne kadar kullanılabilirse o tarayıcıyla) + 5 uygulama arasındaki geçişlerle ve oyun oynayarak örneğin 1.5 2 günü gören bi cihaz 603. s2'de ise bi most wanted oynadığımda 3 saat icinde %100 lük şarj %40 %35 lere kadar inebiliyor ve telefon aşırı ısınıyor yani tek android kullanacaksanız yedek batarya şart ama son güncellemeden sonra telefonda hiç sorun yaşamadım bu da bi gerçek.

ve size bi önerim var bazı sitelerde motorola atrix 600 lira gibi bi fiyat etiketinde refurbished (ismi buydu sanırım) olma olayları varmış yani ikinci el telefonlar tamir edilip satılıyormuş ama biz arkadaşıma gold mağazasından 600 lira aldık gayet sağlam ürün tek sorunu onunda desteği yok ama cyanogen mod la halledebiliyoruz. cyanogenmod da s2 kadar akıcı diyebilirim telefon tegra 2 işlemcili ulp gpu lu ama oyunlarda s2 ile arasında maximum 2 3 fps fark ediyor. yani 603 700 alana kadar bi motorola atrix alabilirsin. ayrıca garantisi gitmesin dersen orjinal 2.3.4 rom'unun üstünde yandex shell, go launcher gibi arayüzleri atabilirsin öyle de çok stabil oluyor arkadaşım sorun yaşamadı.

manyax2007

manyax2007

Üye
Tereddütsüz 700 :good:

erolustun

Üye
Lumia 620 iyidir. Nokia, Lumia serisinin disinda baska bir modele destek vermez bu saatten sonra. 620'nin satis fiyati 749 TL olarak duyuruldu. Symbian resmen bitti bu arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt