İki kulaklık arasında kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

sancak319

Üye
    Konu Sahibi
İki kulaklık arasında kaldım
Sennheiser CX 2.00i Black
Özellikler:
Zenginleştirilmiş, bas ağırlıklı, temiz ses
Ergonomik yapı
Dört farklı boyutta kulaklık pedi (XS, S, M, L)
Kabloya entegre akıllı kumanda ve mikrofon
Beyaz ve siyah olmak üzere 2 farklı renk seçeneği
2 yıl garanti

Teknik Özellikler:
Renk: Siyah, beyaz
Uyumluluk: Samsung Galaxy, LG, HTC, Sony, iPhone/iPad/iPhone
Empedans: 28 ohm
Frekans cevabı: 17Hz - 20kHz
Ses basınç seviyesi (SPL): 119 dB
THD, Toplam harmonik distorsiyon: <0.5 % (1 kHz, 100 dB SPL)
Jak girişi: 3.5mm
Kablo uzunluğu: 1.2m
Ağırlık: 15g

Sennheiser CX 3.00 RED
Özellikler:
Zenginleştirilmiş bas ses ve detaylı ses reprodüksiyonu
Optimum yapıda kulaklık pedleri
Pasif gürültü engelleme
Eliptik kablo yapısı
Şık taşıma çantası
Siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri
2 yıl garanti

Teknik Özellikler:
Renk: Siyah, beyaz, kırmızı
Empedans: 18 ohm
Frekans cevabı (Kulaklık): 17Hz - 21kHz
Ses basınç seviyesi (SPL): 118 dB
THD, Toplam harmonik distorsiyon: <0.5 % (1 kHz, 100 dB SPL)
Jak girişi: 3.5mm
Kablo uzunluğu: 1.2m
Ağırlık: 12g

Fiyatları aynı tek farkları Frekans Değeri ve Empedans Değeri.Bu iki kulaklık arasında kaldım ama şu empedans değerleri kafamı karıştırdı birisi 18 diğeri 28 ohm.Ben kulaklığı müzik dinlemek için alıyorum sizde hangisi daha iyi?
güncelll
Arkadaşlar yardımcı olun birkaç güne kadar karar vermem gerek
+++

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Empedans değerleri kafanızı karıştırmasın.Düşük empedansa sahip diye kulaklık kötü değildir.Bu sadece uyumlu olduğu cihazlarla alakalıdır.Düşük empedansa sahip kulaklıklar daha fazla cihazda çalışır.Yüksek ohm değerine sahip kulaklıklar bazen eski cihazlarla uyum sorunu yaşamaktadır.
Ben mikrofonlu müzik kulaklıklarını sevmem.Hem ağır oluyorlar hem kulaktan düşüveriyor.Konuşacağım zaman samsungun orjinal kulaklığını takıyorum.Müzik dinlemek istediğimde müzik kulaklığını takarım.
Sipariş ettim bi tane cx200 steet yalnızca 5 gram ve ses kalitesi araştırmalarıma göre iyi.90 Tl verdim,bakalım inşallah değer :)

sancak319

Üye
    Konu Sahibi
Empedans değerleri kafanızı karıştırmasın.Düşük empedansa sahip diye kulaklık kötü değildir.Bu sadece uyumlu olduğu cihazlarla alakalıdır.Düşük empedansa sahip kulaklıklar daha fazla cihazda çalışır.Yüksek ohm değerine sahip kulaklıklar bazen eski cihazlarla uyum sorunu yaşamaktadır.
Ben mikrofonlu müzik kulaklıklarını sevmem.Hem ağır oluyorlar hem kulaktan düşüveriyor.Konuşacağım zaman samsungun orjinal kulaklığını takıyorum.Müzik dinlemek istediğimde müzik kulaklığını takarım.
Sipariş ettim bi tane cx200 steet yalnızca 5 gram ve ses kalitesi araştırmalarıma göre iyi.90 Tl verdim,bakalım inşallah değer :)
Yani satın almamı öneriyorsun :)

bu kulaklığı buldum, normalde 200 tl ama %50 indirimle 100 tl'ye düşmüş

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Kulaklığın teknik özellğine vs. bakılarak seçmek doğru değil. Kullanıcı yorumlarını bulman lazım. Yada tabi ki mümkünse denemen lazım.

Üst Alt