igo-primo-nextgen-global_cfg_702939 (15.06.2017)


halboy66

Üye
    Konu Sahibi
Gereksinim : İgo
Sistem : iOS/Windows CE / WIndows Mobile/Android

"global_cfg : Kısaca ülkelerin Küresel yapılandırmasına göre sürücü uyarıları, sağlayıcı, TMC ve benzeri şeyleri içerir.Etrafında bazı ülkelerde önemli güncelleştirmeler varsa, iGO 'yeni bir "global_cfg" yapmak zorundadır.

Açıklama:
Cihazlarınızdaki İgo dosyasının içinde bulunan global_cfg ile değiştiriniz


http://www.dosyaupload.com/4R1p
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kancasis ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Linkler hatalı olmuş sanırım düzeltirseniz güzel olur :oke:
Paylaşım için teşekkürler
 

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
link yenilendi hatalı yüklemeden buğra arkadaşa uyarısı için teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
asikral_64

asikral_64

Üye
Emeğe saygı ama ne işe yarıyor bu dosya
 
fatih793

fatih793

Üye
link yüklenmiyor
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt