İgo Primo/Nextgen global_cfg 699603 resmi versiyon (01.06.2017 )


halboy66

Üye
    Konu Sahibi
Gereksinim : İgo-Primo-Nextgen-avic
Sistem : iOS/Windows CE / WIndows Mobile/Android

"global_cfg : Kısaca ülkelerin Küresel yapılandırmasına göre sürücü uyarıları, sağlayıcı, TMC ve benzeri şeyleri içerir.Etrafında bazı ülkelerde önemli güncelleştirmeler varsa, iGO 'yeni bir "global_cfg" yapmak zorundadır.

Açıklama:
Cihazlarınızdaki İgo dosyasının içinde bulunan global_cfg ile değiştiriniz

güncel son sürüm alt linkte
igo-primo-nextgen-global_cfg_702939 (15.06.2017)
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: karadas87 ve 'Şeref'

aligokmen

Üye
Teşekkürler
 

yaren_70

Üye
Arkadaşım hafıza kartına atılıp kurulup çalışan igo yokmu?
 

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım hafıza kartına atılıp kurulup çalışan igo yokmu?
SYS dosyasında folders yazan yere (
[folders]
data_folder_name="iGO_World"
linked_root_list="/storage/emulated/0 /storage/MicroSD /extsd /storage/extsd0 /mnt/extsd0 /mnt/storage/extsd0 /external_sd0/mnt/sdcard/external_sd0 /mnt/external_sd0 /mnt/sdcard/external_sd /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/extSdCard /mnt/external_sd /mnt/sdcard/external_sd /sdcard/external_sd /storage/extSdCard"
;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/storage/MicroSD/addons" ) bunu kopyala yapıştır yapın sonra ana dosyayı sdcard içine atıp kurulum yapın ben de çalışıyor sornsuz olarak
 

yaren_70

Üye
Teşekkürler deneyeyim.
 
Buğra

Buğra

Admin
@halboy66
konuda bulunan link ölmüş yeniler misiniz ?
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt