ıdm yardım silemiyorum :-(

Sponsorlu Bağlantılar

fuqsi

Üye
Bilgisayarimin hic bir yerinde yuklu gorunmedigi halde, hayalet gibi surekli onume cikiyor. Vista kullaniyorum, sistemi geri yukleyip kurtulmak gibi bir sansimda yok. Katilimsiz program kaldirma programlarini da denedim, ama malesef hic biri sonuc vermedi. Neutralizer bana yardimci olabilir diye dusundum. Simdiden cok tesekkurler.

--------------- Ekleme ---------------

Bilgisayarimin hic bir yerinde yuklu gorunmedigi halde, hayalet gibi surekli onume cikiyor. Vista kullaniyorum, sistemi geri yukleyip kurtulmak gibi bir sansimda yok. Katilimsiz program kaldirma programlarini da denedim, ama malesef hic biri sonuc vermedi. Simdiden cok tesekkurler.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Bilgisayarimin hic bir yerinde yuklu gorunmedigi halde, hayalet gibi surekli onume cikiyor. Vista kullaniyorum, sistemi geri yukleyip kurtulmak gibi bir sansimda yok. Katilimsiz program kaldirma programlarini da denedim, ama malesef hic biri sonuc vermedi. Neutralizer bana yardimci olabilir diye dusundum. Simdiden cok tesekkurler.

--------------- Ekleme ---------------

Bilgisayarimin hic bir yerinde yuklu gorunmedigi halde, hayalet gibi surekli onume cikiyor. Vista kullaniyorum, sistemi geri yukleyip kurtulmak gibi bir sansimda yok. Katilimsiz program kaldirma programlarini da denedim, ama malesef hic biri sonuc vermedi. Simdiden cok tesekkurler.

İDM Yi Tekrar Kur Ve Bu Sefer "Your Uninstaller" "Super Mode" da Kaldır..

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Arkadaşım Programı Aç Seçeneklerden Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsan Ondaki Ticki Kaldır Sonra iemonitor.exe yi Kapat Programı Rahatlıkla Silebilirsin ;)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye

fuqsi

Üye
programı açamıyorum malesef sildim ekle kaldır çalışmıyor bişe indirirken önüme çıkıo sistemi geri yükle de diyemiorm vista kullandığım için simge flan hiç bişe yok ona ait bilgisayarımı yavaşlatıyor ve birşey indirmeye kalktıgımda onume cıkıyor ne yapacagım lutfen bı yardımcı olun pekde anlamıyorum bu işlerden şimdiden teşk. ederim tekrar..

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Combofix Programını İndir Çalıştır Sistemi Geri Yükleme Gibi Birşey Yapıyor..

Veya

Vista Sistem Geri Yükleme

1. adım Başlat Denetim masası

Resmi orjinal boyutunda görmek için tıklayınız. Orjinal resmin boyutları 1280x960.

2. adım sistem ve bakım

Resmi orjinal boyutunda görmek için tıklayınız. Orjinal resmin boyutları 1280x960.

3. adım yedeleme ve geri yükleme merkezi

4. adım sistem geri yüklemeyi kullanarak Wnidows'u onar

5. adım da farklı veya önerilen Geri yükleme noktası Seçme
bu size kalmış eğerki istediğiniz tarihe dönmek isterseniz işaretli olanı
Farklı Geri yükleme noktası seç i işaretlememiz gerekiyor

6 adım istediğimiz Geri yükleme noktasını seçip ileri diyiyoruz Bu kadar
geri kalanı kendi halldediyor ..

coyn

Üye
Yanlışlıkla güncelledim ve ****** istiyor yazıyorum kabul etmiyor indirme yapamıyorum yardımcı olur musunuz tşkler...

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Korsan S-erial Kullanıyorsundur Ondan Kabul Etmiyordur.Tek Çare'n ***** Bulup Yapmak :) Onuda Maxicep'de Bulamazsın Çünkü S-erial Ve C-rack Paylaşımı Yasak..!

klmt

Üye
Merhaba arkadaşlar.

Bu kafa sıyırtıcı ıdm 5.12 sürümünü bilgisayarına yanlışlıkla veya kasıtlı olarak kurupta kaladıramayan veya herhangi birşey indireceğiniz zaman karşınıza çıkıp sizi küfüre boğup günaha girenlerdenseniz; yanlız değilsiniz. Bende az çilesini çekmedim bu 5.12 nin. Ama çok şükür bir yöntemini bulup kurtuldum bu beladan. Nasıl mı?

1. Görev çubuğundaki idm simgesine sağ tıklayıp çıkış dedim,

2. Görev yöneticisini başlatıp buradaki işlemler menüsünden idm yi bulup üzerinde sağ tıklayıp dosya konumunu açtım (eğerıdm görünmüyor ise; hemen herhangi birşey download etmeye başlayın ve görev yöneticisindeki işlemler menüsüne gelip idm yi bulun ve üzerinde sağ tıklayıp dosya konumunu açın).

3. Açılan pencereden bir veya birkaç üst dosya idm nin setup ve uninstal ının bulunduğu dosya olmalı. Buradaki uninstalı tılayarak bu sülükten kurtulabilirsiniz :D. (Normalde Program Files-Kullanıcılar-Sahip-AppData-Local-Temp ten de bu dosya bulunabilir fakat benim kurduğum idm katılımsız paket yani program ekle-kaldır veya bazı uninstal programlarında görünmeyen türden bir program olduğu için bu yöntemi keşfettim :oke: ).

Kolay gelsin...

Arkadaşlar merhaba, emeği geçen herkese teşekküler, kafadan arkadaşın çözümü %'de % olumlu, ve bu çözüm uninstal seçeneği olan tüm portable ler için geçerli galiba kafadan'a ayrıca teeşekkür, kolay gelsin. :oke::oke:

ibocan33

Üye
aslında programı kurmasaydın iş çok kolaydı özelden yaz yardımcı olurum.

kalbeybi72

Üye
Başlat menüsü> ara > tüm dosyaları ve klosörleri > ara > [IDM] bul ve üstüne getir fareyi adresi al bilgisayarımdan gir sil istiyosan + rep ver xD :gun1::oha2::birak::türkiye1::nazar::emoamca::rock::rock::disko::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk:

cankat2620

Üye
arkadaşım sana en kolay yolu söyliycem

başlat>Tüm Programlar > d ye bas orda Internet Dawload Maneger olacak ona sağ tıklayıp doya konumunu aç en altta uninstall var onu çalıştır gerekenleri yap

Not: ben böyle yapmtım işe yaradı

Üst Alt