ıdm yardım silemiyorum :-(

Sponsorlu Bağlantılar

djsalih91

djsalih91

Üye
    Konu Sahibi
ıdm yardım silemiyorum :-(
2 gün önce internetten ıdm (internet downlond manager 5.12) adlı program indirdim şu an silmek istiyorum program ekle kaldırda bulamadım nolur yardım edin off şimdiden teşekkürler :(

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Your unistaller 2008 programını bir dene (googlede çok kolay bulursun).Muhtemelen katılımsız diye tabir edilen içine ilacı gömülen paket .exe şekline IDM indirmissindir.Your unistaller 2008 bulup kaldırırsın.Ama eğer olmazsa kendi sitesinden IDM bul ve üzerine kur sonra kaldırabilirsin.Birde IDM portable olanları var kurulum gerektirmeyen onu kullan

djsalih91

djsalih91

Üye
    Konu Sahibi
Your unistaller 2008 programı denedim ancak ıdm bilgisayarda gözükmüyor herhengi birşey indireceğim zaman simgesi araç çubuğunda ortaya çıkıyor nasıl bir bela bu kurtulamadım of :@

• Beğen
Tepkiler: RedLightTRStop
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
İDM yi tamamen kapat , sağ alt köşeden de çıkış yap...Görev yöneticisini aç...İşlemler sekmesinde iemonitor.exe yazan programı sonlandır , sonra silebilirsin...

Konu ilgili bölüme taşınmıştır...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
RevoUninstaller programını indir... Sorununu çözecektir... ;)

djsalih91

djsalih91

Üye
    Konu Sahibi
yok ya hiç biri işimi görmedi yokmu pc nin dna sını çözmüş hacker help me please :agla

--------------- Ekleme ---------------

ok sorun çözüldü sildim en sonunda yayında yapımda emeği geçenlere teşekkürler :oke:

ok sorun çözüldü sildim en sonunda yayında yapımda emeği geçenlere teşekkürler :oke:

mutlucom

Üye
arkadaşlar bi şey indirmek istersem önüme çıkıyo şu ınternet dowland manager

izmirlihuso

Üye
arkadaşım uğraşma proğram filan la olmuypor benimde başıma geldi sitem geri yuklemeyı biliyorsundur proğramı yuklediğin günün 2 gün filan geri tarihini seç ve bilgisayarı o güne sistyem geri yukle yap kurtull.....

ahmedo97

Üye
nasi cözdün sorunun

prontorito

Üye
yaa ben bu programı yükledim silemiyopm arkadaslar bi yarım ne olursunuz

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Programın kurulu olduğu dizini aç , Uninstall yazan dosyayı aç kaldırmaya başlar.Eğer olmazsa Your Uninstaller yazılımını deneyebilirsin.

kafadan

Üye
Merhaba arkadaşlar.

Bu kafa sıyırtıcı ıdm 5.12 sürümünü bilgisayarına yanlışlıkla veya kasıtlı olarak kurupta kaladıramayan veya herhangi birşey indireceğiniz zaman karşınıza çıkıp sizi küfüre boğup günaha girenlerdenseniz; yanlız değilsiniz. Bende az çilesini çekmedim bu 5.12 nin. Ama çok şükür bir yöntemini bulup kurtuldum bu beladan. Nasıl mı?

1. Görev çubuğundaki idm simgesine sağ tıklayıp çıkış dedim,

2. Görev yöneticisini başlatıp buradaki işlemler menüsünden idm yi bulup üzerinde sağ tıklayıp dosya konumunu açtım (eğerıdm görünmüyor ise; hemen herhangi birşey download etmeye başlayın ve görev yöneticisindeki işlemler menüsüne gelip idm yi bulun ve üzerinde sağ tıklayıp dosya konumunu açın).

3. Açılan pencereden bir veya birkaç üst dosya idm nin setup ve uninstal ının bulunduğu dosya olmalı. Buradaki uninstalı tılayarak bu sülükten kurtulabilirsiniz :D. (Normalde Program Files-Kullanıcılar-Sahip-AppData-Local-Temp ten de bu dosya bulunabilir fakat benim kurduğum idm katılımsız paket yani program ekle-kaldır veya bazı uninstal programlarında görünmeyen türden bir program olduğu için bu yöntemi keşfettim :oke: ).

Kolay gelsin...

Serkan``

Üye
Neden bu çoğu kişi için bela olmuş anlamadım.Gayet kullanışlı bir program,ayrıca indirme yapacağınız zaman karşınıza çıkıp çıkmamasını da ayarlayabiliyorsunuz.Amma çekmişsiniz bu programdan.Tabi kaldırma yöntemi için de sağ ol.

gokox34

Üye
aynen silinmiyor yardım ltfen

_enqin_

_enqin_

Üye
bana gerek kalmamış :D

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
yha ben kaldırdımda program indirmek istediqmde idm hata yazıo. sonra indiryo.

faceofface

faceofface

Üye
arkadaslar bu iiletten bende sorun yasıyorum kurdum beyenmedım sıldım program kaldırdan sılındı ama sag altta duruyodu onuda kapadım sımdıde ne programa ulasa bılıyorum nede ınternete gırebılıyorum ole kaldı sınır oldum ınternete nasıl gırıcem pc den bole bı sorunla karsılasıp cozen varmıı

her yolu denedım olmadı en sonunda sıstem gerı yukleden cozdum ısı gerı yukledım ama gerı yuklemeden olsa daha ıyı olurdu

aeercan66

aeercan66

Üye
yaw arkadşalr internet dowlander manager crackinide yapıp güncelleme felan yapmazsanız tıkır tıkır çalışıyo valla hertürlü şey iniyo indirme hızıda artıyo kullanın derim ben

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Your Uninstaller 2010 İle Çok Rahat Regedit Kayıtları Ve Programın Kendisini Silebilirsin :)

Üst Alt