İDDİA EDİYORUM HERŞEYİ otoMATİK YAPAN VE EN ZAHMETSİZ SERTİFİKALANDIRMA PROGRAMIDIR

Sponsorlu Bağlantılar

antepli-27

Üye
    Konu Sahibi
İDDİA EDİYORUM HERŞEYİ otoMATİK YAPAN VE EN ZAHMETSİZ SERTİFİKALANDIRMA PROGRAMIDIR
Diğer sertifikalandırma programlarına göre avantajları :

-Görsel arayüzü vardır Dos komutlarıyla uğraştırmaz
-Symbian signed web sitesi hesabınıza sertifikaları otomatik yükler
-Symbian signed 'ten update sonra otomatik yapar
- saniyeler sonra 3. adımda hemen imzalamaya geçersiniz..
-Diğer sertifikalandırma programında olan hatalar bunda yok
-Dos komutlarıyla uğraştığınız diğer programlarda sertifa hatası alabilirsiniz
bunda o problemde yok ...

3 ADIMDA NASIL SERTİFİKA ALINIR

1.ADIm

Yapmanız gereken sadece telefonunuzun "imei" numarasını yazmak

not : bu aşamada program otomatik ime numaranıza göre size özel sertifika dosyası oluşturacak... (siz sadece imei yazacaksınız)

2.ADIM

Yapmanız gereken sadece Symbian Signed Kullanıcı adınız ve şifrenizi yazmak

not : Bu aşamada program otomatik olarak oluşturduğunuz sertifikayı symbian signed sitesine kendi üzerinden yollayacak , ve daha sonra download için kaydet butonu karşınıza çıkacak bu kadar basit...

3.ADIM

Şimdi ise imzalamak istediğimiz sis veya sisx programını "aç" butonundan açmak ve "imzala" butonuyla imzalamak işte programınız sertifikalandı ve kullanıma hazır...

not : Bu aşamada program otomatik olarak sis dosyasını bastığınız butonlarla signed yapar yani imzalar , imzalanan program yine orjinal programın olduğu klasörde bulunur , eğer imzalayacağınız program "irremote" ise "irremote_signed" olarak değişir ve telefonunuza gönderebilirsiinz..

işte arkadaşlar size en basit imzalama programı , ben şuan kullanmaktayım , başarıalr ...

NOT: Programın "ekle" kısmından "" ve ".cer" dosyalarını eklemeyi unutmayın ...

(hata verirse yani)

Ne işe yarıyor?
-SymbianSigned sitesine üye iseniz imei numaranızı yazarak sertifika almanızı sağlıyor.
-Program windows un sağ tuş menüsne eklenerek programlarını kolayca imzalıyor.
-İmzalı programları imzasız hale getiriyor. (Süresi geçen sertifikaları imzalamak için kullanabilirsiniz)
-Program ayarlarını bir kez yapark kullanabilirsiniz.

TÜRKÇEDİR ...

programın çalışması için inizde "net Framework 2.0" 'ın yüklü olması gerekiyor arkadaşlar ...

ALINTI+

Bi forumda buldum ve denemedim deneyen olursa yorumlarini eksik etmesin TESEKÜRÜ ESIRGEMEYIN

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: fenicks, suskun75, celilcemre ve 4 diğerleri

rapman

rapman

Üye
konu sistem modifikasyon bölümüne açılsa daha güzel ve uygun olurdu :oke:

hunter41

hunter41

Üye
imei vermek pek mantıklı gelmıyor bana ıkı gun sonra ımeı kopyalanır basınız agrır :hmmm

eerdogan85

eerdogan85

Üye
imei vermek pek mantıklı gelmıyor bana ıkı gun sonra ımeı kopyalanır basınız agrır :hmmm

Opda dan sertifika aldım.İki gün değil telefonu aldığım günden beri hiç bi sorun olmadı (yaklaşık 4 ay) ve ileriye dönükte bi sorun olacağını zannetmiyorum.

osavasci

osavasci

Üye
En iyisi OPDA. 1 yıldır kullanıyorum, hiç sorun yok.

doctorbot

Üye
genialsis hizmeti durdurmuş. bilginize...

birmot

birmot

Üye
saol çok işime yaradı

884226

884226

Üye
imeil numaran kopyalansa ne olacak ki telekomünikasyon tarafından senin imeilin kopya olmadıgı anlaşılıyor yakalanma durumunda baş agrıyacak bir durum yok diyelim ki sana mesaj geldi klonlu diye eger ki orjinalliginden eminsen zaten faturanla işleteceksindir hemen kapatmazlar telefonu süre tanırlar yani sonuç olarak ıkı gun sonra ımeı kopyalanır basınız agrır diye bişey söz konusu degil

barisakkaya

Üye
Ben odpadan sertifika almak için 5800 imeisini klonlanattım :D bir daha asla

bugra_selduz

bugra_selduz

Üye
hacı bende capctha ekleniyor bekleyin dio bi türlü bişe olmuo napcaz yardm edrmsnn

Üst Alt