ICS Güncellemesinde Gördüğüm Bir Yazı Dikkatimi Çekti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black

Black

Üye
Moderetörlükten olsa gerek

PriZm

PriZm

Üye
demek istediği google ın sorunlarından kurtulalım demek istiyo
iyide bunun Google ile alakası yokki.Lumia lara geçsen dahi birşey değişmeyecek çünkü adobe mobil platformlardan desteğini çektiğini açıkladı.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Güvenlik açıkları ve buglar ile ilgili düzeltme yapmışlar. Ayrıca şuan için Türkiye'ye destek verilmiyor. Farklı ülkeler için flash player güncellemesi devam ediyor ancak onları da bir süre sonra kesecekler. Dediğim gibi güvenlik açıkları ile ilgili düzeltmeleri tamamlamayı bekliyorlar sanırım ama bundan Türkiye'yi ayrı tutmaları ilginç.

Şu sanal alemin kontrolü Türklere geçse aynısını onlara yapsalar ne güzel olur :bann:

bagerx

Üye
Telefonumun yeni yazılım güncelleştirmesi olduğunu gördüm. Güncelleştirmeye başlamadan önce beni yönlendirdi. Sayfada şu yazı dikkatimi çekti:

Adobe Flash Player desteğini çekmiş fakat kolaylıkla Google Play'den kurulabiliyor. Benim bildiğim Adobe, Google Play'den de desteğini çekmişti :hmmm

netten storeden indirip kurdum ama yine de çalışmıyor o yazıyı görmedim bende

avcitalip

avcitalip

Üye
telefondaki Play Store uygulamasından yüklenemiyor.ama sitesinden telefona gönderilip yüklenebiliyor.ilginç..

uygulamalarım'a girersen telefondan indirebilirsin :)

PriZm

PriZm

Üye

S3 te paranoid kullandıktan sonra s'teki çok yavaş geldi bana :) O yüzden şuan cm9 takılıyorum harika bence istediğim herşey var....
4 çekirdek ile kıyaslarsan tabi öyle olur :d: :D Paranoid Android'in yeni sürümü çok hızlı.ayrıca yeni özellikler var.örnek vermek gerekirse tek dokunuşla bütün programları kapatma gibi.tavsiye ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt