ICS Güncellemesinde Gördüğüm Bir Yazı Dikkatimi Çekti

• 30 Eylül 2012
  • 1804 Okunma
  • 34 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefonumun yeni yazılım güncelleştirmesi olduğunu gördüm. Güncelleştirmeye başlamadan önce beni bu sayfaya yönlendirdi. Sayfada şu yazı dikkatimi çekti:

Adobe Flash Player desteğini çekmiş fakat kolaylıkla Google Play'den kurulabiliyor. Benim bildiğim Adobe, Google Play'den de desteğini çekmişti :hmmm

Yazan: Rambo_FT
  2. Abi Pm'ye Baksana. :D Evet Adobe Hakikaten Elini Çekmişti Google Play'den.Acaba Yeniden mi Basladılar :hmmm

3. Amaru Shady bunu beğendi.
  4. Geçen gün tapatalktan forumdan flash playeri indirecektim adamın biri önceden paylaşmış market linkide vardı. Dur bakıyım tıklayım dedim. Girdim marketten indirdim bencede ilginç :hmmm

5. bunlar Google'ın oyunları :D

kullanıcıadları bunu beğendi.
  6. Bazı oyunlar ülke sorunu çıkartıyor yani Türk kullanıcıları marketten oyunu aratınca çıkmıyor. Ama telefonun dilini İngilizce(Unıted Kıngdom) yapınca oyunu indirebiliyorsun hep google'ın oyunları :d:

7. :ehe

Bilmiyordum :ehe

- - - Eklendi - - -

Bu arada ICS'ye güncelledim. Kamera sorunu tarih olmuş :)

8. İndirin kullanın gerisi teferruat. Eğlencenize bakın :ehe

9. En iyi yol bu :ehe

10. ilginç :hmmm

11. Madem marketten Flash Player indirebiliyoruz e o zaman Adobe Flash Player elini kolunu tamamen Android'den çekmemiş.

12. Naptkları belli değil. Alacan tapancayı çekecen furacan....

13. öyle dedikten sonra güncelleme bile yaptılar :ehe

14. Ha bir de güncellemişler :ohannes:

15. Android 4.4 kadar Flash destegid evam edicek belli bir süre daha ama JB icin Flash destegi olmiyacak (Yüklenebiliyor cünkü isletim sistemi yapim asaamisinda bu bilinmiyordu).

16. Şu sayfadaki açıklamalara dikkat ettiniz mi:

Eski yazı:

Güncellemedeki yazı:

Ulan ne döneksin Adobe :kıskıs:

17. Ya herkes geçsin lumiaya olsun bitsin işte :D

18. Güvenlik açıkları ve buglar ile ilgili düzeltme yapmışlar. Ayrıca şuan için Türkiye'ye destek verilmiyor. Farklı ülkeler için flash player güncellemesi devam ediyor ancak onları da bir süre sonra kesecekler. Dediğim gibi güvenlik açıkları ile ilgili düzeltmeleri tamamlamayı bekliyorlar sanırım ama bundan Türkiye'yi ayrı tutmaları ilginç.

19. ne alaka? :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 23:23