Içimden geldi:)

CEREN

CEREN

Üye
    Konu Sahibi
:sahan2::sahan2::sahan2::sahan2::sahan::sahan::sahan::birak::birak:

:dance::dance::dance:

BUGÜN ÇOCUKLAŞAYIM DEDİM
HOŞ GÖRÜN:pro:

GIÇIĞIM BUGÜN

_dumanist_

_dumanist_

Üye
:ehe
Arasıra çocuklaşmak herkesin hakkı ama di mi? ;)

Pure Life

Pure Life

Üye
öyle diyorsan oyledir

xkadir61

xkadir61

Üye

bunlarda benim içimden geldi:ehe

xkadir61

xkadir61

Üye
evet ama . umarım benim çok sevip saydığım biri var, ona değildir. baş harfi; 't'

xkadir61

xkadir61

Üye
demekki tam tahmin ettiğim kişye. :allalla:
kusura bakmasın kimse:(

xkadir61

xkadir61

Üye
olsun bakalım,
ama beni kim kurtaracak sonra

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Gerçekten merak ediyorum bu iğrenç herifin nesini seviyorlar... :ss tükürüyor, burnunu karıştırıyor falan... :ss

CEREN

CEREN

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten merak ediyorum bu iğrenç herifin nesini seviyorlar... :ss tükürüyor, burnunu karıştırıyor falan... :ss
bu iğrenç herifi bende sevmem özellikle son fılmınden sonra
ama lakın ben çıkıp burda tüküremiceğime göre o benım yerıme tükürüyor işte:)

:sahan::sahan::sahan:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
dreamboys69

dreamboys69

Üye
bu iğrenç herifi bende sevmem özellikle son fılmınden sonra
ama lakın ben çıkıp burda tüküremiceğime göre o benım yerıme tükürüyor işte:)

:sahan::sahan::sahan:
malum kişi görmedi daha sanırım...

xkadir61

xkadir61

Üye
umarım beni bağışlar:mahcup:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt