İbrahim Tatlıses'in 36 yıl önceki hali

Sponsorlu Bağlantılar

mavis45

mavis45

Üye
    Konu Sahibi

HALİFE YALÇINKAYA Sivas DHA
Askerde bandocuyken plak için çektirmiş
Sivas'ta 39 yıldan bu yana fotoğrafçılık yapan Sönmez Kınaş (55), ünlü sanatçı İbrahim Tatılıses'in 1972 yılında askerlik yaparken siyah-beyaz çektiği fotoğrafını digital ortamda renklendirdi. Kınaş, bu fotoğrafı Tatlıses'e hediye edeceğini söyledi.
Hikmet Işık caddesinde 1969'dan bu yana fotoğrafçılık yapan Kınaş, 1972'de Sivas'taki 48'inci Piyade Alayı Bando Bölüğü'ne askerlik yapmaya gelen ve o tarihte henüz ünlü olmayan Tatlıses'in siyah beyaz fotoğrafını çekti. 36 yıldan bu yana sakladığı fotoğrafı digital ortamda renklendiren ve Tatlıses'e armağan edeceğini belirten Kınaş, şunları söyledi:
Bandocu Tatlıses
“1972 yılında o zamanki adı 48'inci Piyade Alayı olan şimdiki tugaya İbrahim Tatlıses bandocu olarak geldi. O zamanlar ünlü değildi. Bir plak yapmış ama o da ilgi görmemişti. Burada askerlik yaparken devamlı bizim dükkana gelirdi. Yeni yapacağı plak için bir gün fotoğraf çektirmek istedi. O zaman bu fotoğrafı çektim."

mservank

mservank

Üye
burnunu mu düzelttirmiş bu?

Nazy

Nazy

Üye
yalan haber
ibrahim tatlıses yazı yazmayı 2000 yılından sonra öğrenmişti:ehe

mservank

mservank

Üye
yorumlardan birinde kim çıkardı bunu mağaradan diyordu :kop:
insanlarla alay edilmesinden hoşlanmam ama komik geliyor insana

Altun.

Altun.

Üye
ya ne kadar kalın kaş war ya suratın yarısını kaplıyor

leiche

leiche

Emekli Yönetici
küççük ibo :ehe

Nazy

Nazy

Üye
Dua etsinki ozamanlar Türkiyede 1 tane akıllı insan yok tu
şuanda bu duruma gelemezdi

qurbuz

qurbuz

Üye
saool

Salihyet

Salihyet

Üye
Bu adamı görmemek en güzel :ss

Anıl Umut

Emekli Yönetici
şimdiki haline bakıyorumda şükürr diyorum :ehe

iremm

iremm

Üye
görünüşü öyle böyle ama sesi mükemmel kim ne derse desin ibonun üstüne ses tanımam ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
açıkcası , önce adam mı diye bakarım, sonra tipe ve içtenliğine bakarım ;) , en son olarak ses'e bakarım..

Ses mi var ? hiç önemli değil, anadoludan bi ibrahim tatlıses daha çıkar.. belki çok güzel söyliyemez ama önemli olan kişiliktir benim için..

*esra_r*

Üye
adam baya değişmiş ... o günlerde onu göremediğim için çok mutlu oldum birden... sesi güzel olabilir ama sanatını kaliteli şarkılar söyleyerek icra etmeli bence...