i9500-WanamLite XXUEMK9 V3.5 Android JB 4.3 Xposed

Sponsorlu Bağlantılar

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Sayacıda sıfırlayacak evet. Gerçi ben bundan once s2 vardı bende onu roma donup gonderdim hic sorun cikarmadilar son surumu atip gonderdiler

yok daha neler. sayacı anlasinlar ve sıfırlasinlar sana bu telefonu beleşe vericem serkan kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
dur hele adamin bildigi var herhalde

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
valla sıkıldım ayni hep yenilik lazim

wanam rom.eniyisi. suana kadar kullandığım en stabil ve sade rom omega crash arrow filan hikaye. sayacı çöpe atanlar için güzel bir rom xposed modüllerini çaktinmiydi gaymak gibi

• Beğen
sekorito

sekorito

Üye
Bu arada wanam la full transparan olayini yaptim. Bendeki mevzu busy box yuzundenmis . onu marketten indirdim oldu :)).

Anil-D

Anil-D

Üye
bu resimdeki gibi seffaf degil ama konudakine benzemiyor

• Beğen
Tepkiler: haylazserkan
sekorito

sekorito

Üye
Sadece panel altini yapamadimm :))) boylede iyi ama

sekorito

sekorito

Üye
Bu arada simdi baktim fotoda forum ekraninda cektigim icin tam gozukmuyo ama ayni yukardaki konuda olan transparanlik

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada wanam la fu ll transparan olayini yaptim. Bendeki mevzu busy box yuzundenmis . onu marketten indirdim oldu :)).

hocam ben busyboxi yukledim Ama olmadi sen linkini yollayabilir misin kurdugun busyboxin?

sekorito

sekorito

Üye
Hocam link bu

Yukleyince kendisi dosya indircek ardindan sen ekranda install yazan yere tikla bi iki kez yapinca reboot system yazar . teli yeniden başlat o zaman gormesi lazim

Anil-D

Anil-D

Üye
simdi nasil yaptin anlat bakayim

sekorito

sekorito

Üye
simdi nasil yaptin anlat bakayim
Bak kardeş xposed ve wanamı yukle ardindan marketten busyboxu yukle islemleri hallet daha sonra wanamxposede gir orada header panel ve panel backround yazan yerde color'u seç ve opac kısmini 0'a getir .. Simgeler içinde renk seçebilirsin panel icons yazan yerden

Anil-D

Anil-D

Üye
ben seffaf istiyorum serkan

Anil-D

Anil-D

Üye

böyle

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Hocam link bu

Yukleyince kendisi dosya indircek ardindan sen ekranda install yazan yere tikla bi iki kez yapinca reboot system yazar . teli yeniden başlat o zaman gormesi lazim

eyvallah kardeşim.

bu arada nasil memnunmusun romdan?

• Beğen
Tepkiler: haylazserkan
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
@AnıL-D romu yüklicenmi?

Üst Alt