I-Doser HAYATINIZ DEĞİŞECEK | 35 farklı Doz + Türkçe Açıklama

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
beyler gates of hadesi bizzat dinledim bişey olmuyor vuuuuuuuuv vuuuuuuv diye garip bi ses geliyor ölümle alakası yok çığlık falan atmıyo hiçbişey bildiğin vuuuv vuuuuuuuuuuuuv vuuuuuuuuuuuuv

sonuna kadar dinleyeceksin anca o zaman etki yapar bide ilk dinlediklerinizde etki yapmayabilir

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
hadi aygıtlarınızı merak ettim mp3 kulaklık ne kullandınız benim kulaklık kötümü frekansı 12 hz 22 khz

paradox07

paradox07

Üye

sonuna kadar dinleyeceksin anca o zaman etki yapar bide ilk dinlediklerinizde etki yapmayabilir

30 dakika dinleyeceğiz 5 dakikacık mutlu mu olacağız :D hiç güleceğim yoktu :)

aleranol

aleranol

Üye
hadi aygıtlarınızı merak ettim mp3 kulaklık ne kullandınız benim kulaklık kötümü frekansı 12 hz 22 khz

dostum frekans herşey değildir. Benim philips oneill tamboy kulaklık 19-21000hz ses çıkartıyordu yanılmıyorsam ancak 250 tl ye kadar olan tüm kulaklıklardan çok iyi ses veriyor. Kulaklığım bu ve oynatıcımda nokia c7 telefonum. Ayrıca senin kulaklık 16nm hoparlör benimki 40nm. Yani çok daha güçlü. Bu da ses dalgalarına olan etkisi ile belki olumsuz sonuç verir. Birde gece göalern kapalıyken sadece sese yoğunlaşarak dinlemeyi dene değişij şeyler hissedilebiliyor.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Kulaküstü ya da kulakiçi farketmez önemli olan kulaklığın performansı zaten ;) Birde dikkati vermek çok önemli 10 dakika düzgün dinleyip sonra 1 dakika bilinçsizce bir şeyi düşünürseniz etki bir anda kayboluyor.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Vakit kaybi...

ugur1000

ugur1000

Üye
güzellermiş ama boyutları çok buyuk kotanın müsait oldugu zamanlar denerim :)

- - - Eklendi - - -

güzellermiş ama boyutları çok buyuk kotanın müsait oldugu zamanlar denerim :)

mert41994

mert41994

Üye
Tamamen inanmakla ilgili. Yani aman bi müzikle ben burada dediğini mi olacağım derseniz hiçbir etki alamıyorsunuz. Olacağına beynen inandığınızda etkileri görülüyor. Ben zamanında birkaç doz denedim ve cidden işe yaradığını gördüm. Açıkcası önyargısız dinlemek gerekiyor. İnsanlar inanarak kanseri yeniyor artık :) Beyin inanılmaz birşey sadece inanmak herşeyi değiştiriyor :D

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Tamamen inanmakla ilgili. Yani aman bi müzikle ben burada dediğini mi olacağım derseniz hiçbir etki alamıyorsunuz. Olacağına beynen inandığınızda etkileri görülüyor. Ben zamanında birkaç doz denedim ve cidden işe yaradığını gördüm. Açıkcası önyargısız dinlemek gerekiyor. İnsanlar inanarak kanseri yeniyor artık :) Beyin inanılmaz birşey sadece inanmak herşeyi değiştiriyor :D

:oke:

paradox07

paradox07

Üye
uyku açan speed miydi neydi onu dinlerken uyuyayazdım ya :zuhaha:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
ben arabada dinledim (5+1ses sistemi var) değişen bişey olmadı sadece vakit oldü o kadar başım falan ağrımıyor mtlu falan değilim bütün dozlarıda dinledim ?

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
ben arabada dinledim (5+1ses sistemi var) değişen bişey olmadı sadece vakit oldü o kadar başım falan ağrımıyor mtlu falan değilim bütün dozlarıda dinledim ?

kulaklıkla ve karanlık bir ortamda dinleyeceksin

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
ben umudu kestim bi kafa yapamadım uğraşmıyorum artık

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
abiler benim epilepsi rahatsızlıgım vardı şu anda iyiyim falan da almıyorum denesem mi :naughty:

- - - Eklendi - - -

ilaç yazamıyomuyuz

- - - Eklendi - - -

:zzz:

papatyalıkız

Üye
mobilden indirmek isteyen arkadaşlar opera mobile web browser bu işe yarıyor. Hotfileden de indiriliyor.. :)

samilos

Üye
yapabilenler kullandıkları oynatıcıyla kulaklığı söyleyebilirlermi ben mp3 çalar olarak tastech ts-17 kulaklık olarak sony mdr-e818lp kullandım 5 kere denedim hiç etkisi olmadı

kardeş 5 kere dinledin ama 1 tane dinledikten sonra hiç reset attınmı yoksa işe yaramaz

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
resette 20 dakika be boşa zaman kaybı

ugur1000

ugur1000

Üye
kalite değil kulaklıklar mutlaka stereo olmalı ve sol kulaklıgı sol sagı sağa takmalısınız bu veretin etkisi şöyle oluyor iki kulaktan gelen ses birleştirilirken boooom diye etki oluyor :D morphin etkili dişim agrıdıgında kullanıyorum hem agrı kesıcıden zararsız ayrıca happy yi dinledim :D anlatamam her bir şeye guluyorum komık olmasa bıle deneyın :D

paradox07

paradox07

Üye
Tamamen psikolojik bi olay ya.palavra bunlar.psikolojini nereye yönlendirirsen oraya gider.şahsen ben mutlu olmak için veya bi derdim varsa onu unutmak için rock veya metal müzik dinliyorum ve unutuyorum sorunumu.ya da tam tersi durumlar da vardır.'kendini doğrulayan kehanet' i araştırmanızı tavsiye ederim.araştırıp anlayamazsanız kısaca bahsederim size.

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
tamam ulan aklımı çeldiniz bidaha deniycem oob yi indiriyorum bakalım nasıl olacak kendi yüzüme bakabilecekmiyim :D

Üst Alt