I-Doser HAYATINIZ DEĞİŞECEK | 35 farklı Doz + Türkçe Açıklama

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Oğuzhan sende benim gibi denemeye çekiniyorsun heralde :ehe:

yok yaa aklıma konsantrasyonumu sağlayamıyorum :D mutluluk vereni indirdim ama şimdi bunu hazırlayanlar pislik yapıp gates of hadesi koymuş olmasınlar diyorum ve korkunç şeyler düşünüyorum mutlu olamıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: ua_mustafa_20

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
beyninize low level atılıyormuş gibi düşünün

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ben dinledim alkol modunu uykum geldi. Acaba başka sıkıntım olurmu? Ne bileyim salaklık felan :D

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
paradox07

paradox07

Üye
Bu mp3lerin içinde söz var mı yoksa sadece sözsüz müzik mi?

aleranol

aleranol

Üye
Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
ya bunun en hafifi hangisi acaba birde bunları büyük kulaklıklamı yoksa kulakiçi kulaklıklamı dinliycez ben LSD yi indirdim karanlık bi odada büyük kulaklıklarla baştan sona kadar dinledim hiç bişe olmadı kulaklarım çınladı sadece

- - - Eklendi - - -

birde bu dozların cesaret vereni varmı ustabaşını dövmek istiyorum :D

aleranol

aleranol

Üye
bi exracy al ondan sonra dal :D ben bunları gece yatarken büyük kulaklıkla dinliyom uyku getiri hepsi. :kop: transquil neyse iyi bi ritmi var :) büyük kulaklıklar daha iyi bas çıkaracağı için ben onları tercih ediyorum çok daha zevkli.

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi

ilk konuya bakmamıştım :D

- - - Eklendi - - -

hayır kardeşim sadece cızırtı var.

Metin kardeşim sana bir soru. Bu şeyleri dinlerken mesela hands of godı dinlerken ara ara cızırtılı felan gekiyo hoplatıyo. :) yani bu iyi güael dozlardanmı? Yoksa kötümü?

hands of god gerçekten süper bir dozdur dinledikten sonra kendini çok güçlü hissedersin

paradox07

paradox07

Üye
Speed ve white cross mu neydi onları dinledim ama hiçbir etki yaratmadı.gerçekten bir şeyler bekliyordum.sizce etkili olan hangisi??düş gördüren etkiler mi acaba?

lolaman

lolaman

Üye
Ben gate of hadesi dinledim vuuuuuu vuuuuuu vuuuuuuv uuuuuuv diye gidiyo sıkıldım kapadım hands of god yani tanrının eli Allah'ın eli ne oluyo merak ettim ama 200 dolara değmez :D

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
lucid dream dinleyin

lolaman

lolaman

Üye
lucid dream dinleyin
Bunlar bi işe yaramıyo ki ama ben size şunu önercem öldükten sonra sırat köprüsünde sıra beklerken gözlerinizi kapayın aşağı düşenlerin sesi bunlardan milyon kat korkunç olur yada çıkın dağa paraşütsüz atlayın müzik ile adrenalinmi olur ben hadesi indirdim bişey olmadı 200 dolar bi müzikten alıyolar :D

mc.a

mc.a

Üye

yok yaa aklıma konsantrasyonumu sağlayamıyorum :D mutluluk vereni indirdim ama şimdi bunu hazırlayanlar pislik yapıp gates of hadesi koymuş olmasınlar diyorum ve korkunç şeyler düşünüyorum mutlu olamıyorum :D

aynen aynen :ehe

lolaman

lolaman

Üye
beyler gates of hadesi bizzat dinledim bişey olmuyor vuuuuuuuuv vuuuuuuv diye garip bi ses geliyor ölümle alakası yok çığlık falan atmıyo hiçbişey bildiğin vuuuv vuuuuuuuuuuuuv vuuuuuuuuuuuuv

Archonn

Archonn

Üye
Mesajım bulunsun pc'ye geçince unutmayayım.

aleranol

aleranol

Üye
ben diyorum arkadaşlar takın şöyle 2dene vuvvuv ritimlisinden. Tak kulaklığını yat uyu. Ben hergece yapıyım çok zevkli :)

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92
Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
yapabilenler kullandıkları oynatıcıyla kulaklığı söyleyebilirlermi ben mp3 çalar olarak tastech ts-17 kulaklık olarak sony mdr-e818lp kullandım 5 kere denedim hiç etkisi olmadı

Üst Alt