Hyundai Accent gösterge aydınlatmasını lede çevirmek

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hyundai Accent gösterge aydınlatmasını lede çevirmek
Merhaba 1999 model Accent GLS aracımın hız kadranını led aydınlatmaya çevirdim
Göstergeyi direksyonhn ordaki vidaları sökerek cıkarıp arkadaki tüm kadranları cıkarıp altına döşedüm ledleri

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bizim Tofaşınkınıde Değiştirmeyi Düşünüyorumda Nasıl Kolaymıdırkı :hmmm

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Usta bizde bide lada var onunkinde reostada var ayarlı parlaklıgı acık kısabiliyosun basit gibi elin tornavida tutuyorsa lehim falan yapabiliyorsan yaparsın

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yaparım Sorun Değilde Nasıl Sökücem Onu Bİlmiyorum

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Yaparım Sorun Değilde Nasıl Sökücem Onu Bİlmiyorum

Zaten Tofaşlarda civata olayı yok o kısımda, tornavida kenarlardan kanırtılıp çıkarılabilir.Tabi kabloları karıştırmamak önemli aracın elektrik aksamı komple arıza gösterebiliyor bu araçlarda.

#

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zaten Tofaşlarda civata olayı yok o kısımda, tornavida kenarlardan kanırtılıp çıkarılabilir.Tabi kabloları karıştırmamak önemli aracın elektrik aksamı komple arıza gösterebiliyor bu araçlarda.

#
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şu Kilometre Teli Filan Var Acaba Sıkıntı Çıkarmı Söksem? Panel Ledlerini Bulursam Gerisi Basitte Söktükten Sonra Bi Daha Geri Takmasıda Var

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Milenyum kasa olanı vardı bende ama 2 sene oldu satalı, güzel olmuş gösterge..

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şu Kilometre Teli Filan Var Acaba Sıkıntı Çıkarmı Söksem? Panel Ledlerini Bulursam Gerisi Basitte Söktükten Sonra Bi Daha Geri Takmasıda Var

Kilometre telinden bişey olmaz yerinden düzenli bi şekilde çıkar geri takılır o.Sonuçta eski model araç neyin nasıl yapıldığını mantık yürüterek çözebilirsiniz [emoji846]

#

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kilometre telinden bişey olmaz yerinden düzenli bi şekilde çıkar geri takılır o.Sonuçta eski model araç neyin nasıl yapıldığını mantık yürüterek çözebilirsiniz [emoji846]

#
Biraz Sıkıntı Hava Sıcak Olursa Bi Ara Bakarım Olmazsa Elimde Ledde Yok.Hatta Ayak Altınada Led Çekmek Gerekde Bakalım

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Led şerit led usta tek çipli beyaz aldım ben 1 metre yetti bana

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
maxirabit

maxirabit

Üye
Gece göz alabilir onlar :D