Huggelden Nihata Iftira Tutmadı ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
FIFA Disiplin Kurulu'nun, Türkiye-İsviçre maçıyla ilgili olarak yaptığı soruşturmada ifadesine başvurulan İsviçreli futbolcu Benjamin Huggel, kendisine Nihat Kahveci'nin vurduğunu söyleyince yalanı ortaya çıktı.

FIFA Disiplin Kurulu'nun, İsviçre'nin Zürih kentinde 2 günden bu yana devam eden soruşturmasında ifade vermeye gelen Huggel, komisyonun 'Sana kim vurdu?' sorusuna '8 numaralı Türk futbolcu Nihat vurdu' cevabı verince Futbol Federasyonu yetkilileri bu futbolcunun yalanını ortaya çıkardı.

Federasyon yetkilileri, daha sonra komisyona yaptıkları açıklamada milli takımda Nihat'ın 8 numaralı forma giymediğini ve o gün kadroda bile yer almadığını ispat ederek Huggel'in yalanını ortaya çıkardılar.

Bunun üzerine, Disiplin Komisyonu Başkanı Bahreynli Al-Khalifa Sheik Salman Bin İbrahim'in İsviçreli futbolcuya, ''Yalan söyledin, burada yemin altında sorgulanıyorsun ve FIFA kurallarına göre yalan beyanın karşılığı büyük cezadır'' dediği öğrenildi.

Toplantıdan kızgın bir şekilde ayrılan Huggel'in avukatıyla yaklaşık 40 dakika süren bir konuşma yaptığı gözlendi.

<span style="color:#666666"><span style="font-size:8pt;line-height:100%"><span style="font-family:Comic Sans Ms">Haber Türk</span></span></span>
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yalancının mumu...
 
Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Nov 29 2005, 09&#58;43 PM) [post=217668]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Yalancının mumu...
[/b][/quote]

kesinlikle
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt