P9 Lite Google şifre sorunu


blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar p9 lite telefonuma deseni unuttugum için hard rest attim sonra google sifremi de unuttum icin hesabi dogruluyamadim suan " bu cihaz sıfırlandı lütfen sifrenizi girin "diyor .sorunu cozmek icin bi cok yol denedim sorunlu cihaza cagri yapip cagri sirasinda ayarlara gidip hesapları sifilamak istedim fakat cihaza hqngi hatti taksam hat meşgul caliyor baska bi yontem bilen varsa yardim eder mi
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Google hesabınızın şifresini unuttunuz ve en son istediği şifre bu hesabın şifresi mi ?
Öyle imiş . Google hesabınızın şifresini unuttum seçeneğini denediz mi ?
 
blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Denemedigim yol kalmadi diyebilirim
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt