Huawei Ascend P7 L10 Emui 3.0 (Official beta)

Sponsorlu Bağlantılar

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Bu onun görseli

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Eyvallah

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Rica ederim :D

• Beğen
Tepkiler: savaronajointed

o_karahasan

Üye
Mrh arkadaşlar bende başarıyla yükledim öncelikle teşekkür ederim. ama bende bir sorun var o da emuı 3.0 da şarj çabuk bitiyor. emuı 3.0 kaldırınca şarj normal gidiyor. sizde emuı 3.0 da şarj konusun da sıkıntı yaşıyormusunuz. şarj bir gün bile gitmiyor

eymeneymen

Üye
Mrh arkadaşlar bende başarıyla yükledim öncelikle teşekkür ederim. ama bende bir sorun var o da emuı 3.0 da şarj çabuk bitiyor. emuı 3.0 kaldırınca şarj normal gidiyor. sizde emuı 3.0 da şarj konusun da sıkıntı yaşıyormusunuz. şarj bir gün bile gitmiyor
Benimde sarjim cabuk bitiyor emui 3.0gectikten sonra siz nasil 2.3 geri donus yaptiniz bende 2.3 geri dinus yapmak istiyorum

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
Ben 2.3 de rog açık kullanıyordum emui 3 de değişen adıyla ekran koruma açık ve bir fark hissetmedim sarj konusunda..

• Beğen
Tepkiler: savaronajointed
savaronajointed

savaronajointed

Üye
şimdi biz bunu yaparsak etnich kardeşimin tarzı gibimi olacak telefonumuz yoksa tema fiLANMI LAZIM

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Benimde sarjim cabuk bitiyor emui 3.0gectikten sonra siz nasil 2.3 geri donus yaptiniz bende 2.3 geri dinus yapmak istiyorum

Al emotion 2.3 lü rom burda
huawei ascend p7 L10 rom 4.4.2 - MaxiCep

Hayir bende sıkıntı yaşamıyorum ama bu test sürümü yani huawei tam olarak guncelleme daha vermemis sanirim bi kac ay icin stabil sürüm yayınlanir eğerki aşırı derecede sıkıntı yasiyorsan eski sürüme dön ve stabil sürümün gelmesini bekle kardesim

Hayir bende sıkıntı yaşamıyorum ama bu test sürümü yani huawei tam olarak guncelleme daha vermemis sanirim bi kac ay icin stabil sürüm yayınlanir eğerki aşırı derecede sıkıntı yasiyorsan eski sürüme dön ve stabil sürümün gelmesini bekle kardesim

masssai

Üye
İlhamikd yazı tipini nasıl değiştirebiliriz
Hocam yazı tipi stilini nasıl değiştirdin

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Google play den ifont uygulamasini indir ordan yapabilirsin root gerektirmez kullanişıda basit
İlhamikd yazı tipini nasıl değiştirebiliriz

Hocam yazı tipi stilini nasıl değiştirdin

Google play den ifont uygulamasini indir ordan yapabilirsin
root gerektirmez kullanişıda basit

savaronajointed

savaronajointed

Üye
İçinde yazı fontu geliyor zaten 4 farklı yazı fontu var uygula deyince bir restart yapıp uyguluyor bu arada dün gece yaptım bende

savaronajointed

savaronajointed

Üye

savaronajointed

savaronajointed

Üye

Emui şeçeneği tatlı yazı oluyor

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Emui 3 te root yapamadım yapan varmı arkadaşlar

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Benim Romda hareket kontrol menusu boş arkadaşlar sizde bir sıkıntısı olan varmı

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Evet bizdede öyle ve sebeke secmede 4 g yok

erdi_s

erdi_s

Üye
Emui 3.0 da hareket kontrolü ve 4g seçeneğini aktif etmek için root gerekiyor. Xda forumda nasıl yapılacağı anlatılmış fakat ben root genius kullanarak telefonumu rootlayamıyorum. Root failed yazıp duruyo. Yapabilen varsa anlatırsa çok sevinirim

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Xda daki linki paylaştı bir bakalım

Üst Alt