htc touch2 (t3333) istenmeyen programlari nasil silerim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkan4334

Üye
    Konu Sahibi
htc touch2 (t3333) istenmeyen programlari nasil silerim
arkadaslar ben yeni aldim bu telefonu menusu cok kalabalik bi dunya bi halta yaramaz sey var menusunde mesela ,2 tane opera mini var windowslive var , msn money diye bisey var ,s2u2 diye bi tus kilidi sacmaligi var core player diye ise yaramaz bir player , google translator ,medya yayini ,newsbreak , rotate screen ,searc widgets ,uzardweb p ,xda market, var arkadaslar bunlari silmek istiyorum telefonun menusunu cok yogun gosteriyor , program kaldir da gorunmuyorlar ,program ekle kaldirda soyle bir not var eger silmek istediginiz program burda yoksa o program bu telefon icin uyumlu degildir diyor , activesync le de gorunmuyor , dosyalarini sildim telefondan program files a girip gene menude sembolleri gorunuyor , daha cok vardi boyle sacma program ama reset attim gitti bazilari bunlar kaldi , bunlardan nasil kurutulabilirim lutfen yardim edin

----------Eklendi @ 18:52:47 ---------- Yazıldı @ 17:52:20 ----------

buldum sonunda nasil oldugunu :) dosya gezgini ile aygitim , sonra windows , start menu , programlar , ve silmek istidiginiz programi burdan silebilirsiniz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt