HTC telefonlara ne zaman güncelleme gelecek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

best tiger

Üye
    Konu Sahibi
HTC telefonlara ne zaman güncelleme gelecek
htc evo 3d kullanıyorum ne zaman Jelly bean güncellemesi gelir tahminen..birde öz eleştiri yapacağım güncelleme konusunda hiç memnun değilim telefondan bugün samsung bile s2 modeline güncelleme çıkarıyor bizde tık yok oysa telefon çıkalı iki sene olmuş donanım olarak aynı cihaz nerdeyse bekliyoruz sadece. Başınızı agrittiysam Özür dilerim

• Beğen
Tepkiler: Julı

enver_techno

enver_techno

Üye
ICS gelebilir ama Jelly Bean asla..

Samet.25

s2 ye bile cıkarıyo demıssın su anda Samsung un yüksek performanslı 4 5 cihazı var onlarada güncelleme gelir

best tiger

Üye
    Konu Sahibi
İnanın sinir oluyorum çoğu zaman butcemize göre dünyanın parasını ver Sonra unutsunlar one x alacaktim o da birkaç ay sonra unutulur diye vazgeçtim

Samet.25

one x artı cıktı :D one x geri planda kaldı böyle bu işler ben nabıyım galaxy ace var ne guncelleme gelıyo ne bısey tel desen zaten kotu para olsa ya 4s yada one x plus alırım 2 sıde cok hosuma gidiyo

emreli01

emreli01

Üye
nie one x plus'n aldıgı güncellemeleri one x almazmı diyorsunuz yani ?

Samet.25

alır bence

yumyjikk2

Üye
nie one x plus'n aldıgı güncellemeleri one x almazmı diyorsunuz yani ?

Firma vermesse customrom la yüklersin ama onex ve onex+nın farklarları

onex+ işlemcisi hızlandırılmıs,batarya boyutu artmıs,kamera gelistirilmis,birde beatsaudio ses cipi takılmıs yani ekstradan pek bisi yok telefon aynı yazılımda aynı olması lasım ona cıkan ona da uyumlu olucaktır.

Samet.25

Firma vermesse customrom la yüklersin ama onex ve onex+nın farklarları

onex+ işlemcisi hızlandırılmıs,batarya boyutu artmıs,kamera gelistirilmis,birde beatsaudio ses cipi takılmıs yani ekstradan pek bisi yok telefon aynı yazılımda aynı olması lasım ona cıkan ona da uyumlu olucaktır.

custom romla fırmanınkı aynı olmaz ki ben fırmanın kını tercih ederim

Julı

Üye
Bu arada one x zaten jb güncellemesini aldı. Benim one s telefonum var ve hala bekliyorum... :'(

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici

custom romla fırmanınkı aynı olmaz ki ben fırmanın kını tercih ederim
Genelde Custom Rom'lar daha yüksek performans verir. Garanti sorunu olmasa şahsen ben Stock Rom kullanmam :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
HTC wildfire s için hangi romu önerir siniz?

virus19

virus19

Üye
ICS gelebilir ama Jelly Bean asla..
ICS zaten aldık imkansız diye birşey yok HTC halen daha açıklama yapmadı elbet yapacak ama ne zaman işte o bilinmez. Normalde Evonun alması gerek ama HTC desteği verecekmi bana sorarsan vermez. Yinede imkansız diye birşey yok. Olduki güncelleme gelirse ki one s bile daha yeni aldı güncellemeyi biz daha çok bekleriz.

emreli01

emreli01

Üye
arkadaşlar peki ben sudi arabistandan getirtecemde ordaki htc one x in güncelleme geldiğinde türkiye ile aynı zamanda mi gelir yoksa daha mi geç ve ordan tel alınsa türkiyede sorun çıktığında ne yapmak gerekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt