HTC SENSATION mu? SAMSUNG I9100 GALAXY S2 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

• HTC SENSATION

Kullanılan: 20 57.1%
  • SAMSUNG I9100 GALAXY S2

Kullanılan: 15 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    35
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tim06

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar sizce hangi telefon daha iyi HTC SENSATION mu? SAMSUNG I9100 GALAXY S2 mi? birde bu iki tel ne zaman türkiyeye gelcek ve fiyatları ne olcak bilen var mı?

Uruloki

Uruloki

Üye
ikiside aynı güce sahip(benchmarklarda S2 biraz fark yapmış ama enyox işlemci sayesinde olsa gerek) ve ikisi de aynı işletim sistemine sahip sensation da htc nin kendi web browser ı var ve android deki tüm web browserlardan hızlı iphone dakinden de hızlı ayrıca ve htc sense arayüzü var o da gayet güzel ama samsung da ise kendi touchwiz(tam ismi bumu hatırlamıyorum) 4 arayüzü var o da güzel ama bence biraz dağınık ekranı süper amoled plus ama çözünürlüğü 800*480(yeni kontrol ettim) bu kadar htc de bildiğiniz lcd var ama çözünürlük qHD ve iphone 4 dan fazla aynı zamanda S2 den de fazla ama şarj durumu nasıl olur bilmem ikisininkini de yani son olarak yazılıma ama htc türkiyede tam oturmadı biraz kötü şimdilik o kısım ve samsung bayağı gelişmiş bu konuda sonuç olarak ikise aynı yazılımla çalışıyor performans kayıbı olmaz diye düşünüyorum ama türkiyeye gelince fiyatlar seçimde etkili olacaktır ki htc bi 100 tl daha ucuz olur diye düşünüyorum ama ben seçimimi htc sensation dan yana kullanıyorum bence tasarımı daha güzel ama S2 de gayet güzel cihaz

61semih

61semih

Üye
urolokı ye katılıyorum htc 100 150 tl farkla daha ucuz olur.sg2 nın reklamı cok yapıldı cok şişirildi buda fıyatına yansıyacaktır.ayfon gibi yani.aralarında pek fark yok belırleyıcı olan fıyat,şarj,tasarımı olur heralde.bana gore SENSATION ın sense ara yuzu touchwiz den daha başarılı

tim06

Üye
    Konu Sahibi
BURDAKİ TESTTE İSE SAMSUNG BİR ADIM ÖNDE ÇIKIYOR

61semih

61semih

Üye
gorundugu uzere htc daha hızlı ama sansungun ekranının kalıtesi baya fark atmış.gs2 nın gorunusu daha guven verici.ederi var gibi duruyor kı zaten var.2000 tl cıvarıdır heralde çüş demek istiyorum ama ip4 dun fıyatına oranla kelepir sayılabılır

ydogan

Üye
Aşağıdaki site 12 gün içinde getirteceklerini söylüyor. 1800 TL tek çekim, 1764 TL havale ile...

technoblue

technoblue

Üye
urolokı ye katılıyorum htc 100 150 tl farkla daha ucuz olur.sg2 nın reklamı cok yapıldı cok şişirildi buda fıyatına yansıyacaktır.ayfon gibi yani.aralarında pek fark yok belırleyıcı olan fıyat,şarj,tasarımı olur heralde.bana gore SENSATION ın sense ara yuzu touchwiz den daha başarılı

aynen öyle samsung yaptığı reklamın parasını ürünlerinden fazlasıyla çıkartıyor. sg2 ye o kadar para verecek olduktan sonra iphone4 alırım. aynı özelliklerde daha ucuz telefonlar var. mesela Lg optimus black. bu aralar fazla takibini yaptım ve rakiplere kafa tutuyor. smartphone tasarım konusunda, %50 şarj tasarrufu konusunda ve dünyada ilk kez 2 mp ön kamera kullanmasıyla dikkat çekiyor. ayrıca nova display ekran teknolojisiyle fark yaratacak gibi. hepsiburada.com da 999 liraya satışa sunulmuç galaxy2 nin yarı fiyatı yani ;)

ricardo45

ricardo45

Üye
ben de ikisi arasında kaldım zaten.ancak piyasa oturmuşluğunu göz önüne alıp samsung diyebilirim

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bence toucwiz htc sense e göre çok daha başarılı. ama $ensation da yabana atılamaz. :)

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
doğubankta htc sensation var ancak garanti vs varmı bilmiyorum. fiyatı 1400 civarlarındaydı s2ise henüz düşmemişti oraya

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

sarimakas

Üye
bu adreste htc sensation ve samsung s2 'nin karşılaştırma videosu var. gerçi Türkçe değil ama az çok fikir sahibi olabilirsiniz

foz54

foz54

Üye
HTC SENSATION VE SAMSUNGU KARŞILIAŞTIRIYORSUNUZ DA 'LG OPTİMUS 2X' İ NASIL UNUTUYOSUNUZ :D
OPTİMUS 2X > GS2 > SENSATION
OPTİMUS 2X VS. GS2 KARŞILAŞTIRMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt