Htc One X5 Yeni Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uruloki

Uruloki

Üye

haklısın ama benim gibi bazı öğrencilerinde işine tabfon yarıyor mecburen not2 alıcam yoksa bende ya htc yada lumia alırdım dostum :)

- - - Eklendi - - -

daha yüksek çözünürlük daha iyi satmak demek :) ayeıca istersen 4s s3 not falan karşılaştır. Parlaklık ve renk doygunluğu farkı var sadece. Ama pixelolarak hiç etkilemiyor. Hatta 4sin ekranı benim cidden gözümü yoruyor. Adamlar haklı çok yüksek ppi yorar diye. Oyun oynuyorken bir süreden sonra dikkatimi kaybedip bırakmak istiyorum. Ama n9 olsun s2 olsun daha düşük cihazlarda çok iyi oluyor. Hele n9da 251ppi demek tam sınır. Ekranın çok ilginç bir havası var bir incelersen görürsün. Baktıkça bakıyor insan :) bu ppi değeri nekadar 252 ye yakınsa okadar iyidir bence.

Ya hacı bir kaynak gösterin bana ya nerden çıktı bu 252ppi olayı anlamış değilim ayrıca one x in ekranı 313ppi benimse buna baktıkça bakasim geliyor ne iş? :D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
One x5 wp8 le gelmiyor muydu ya :/

aleranol

aleranol

Üye

Ya hacı bir kaynak gösterin bana ya nerden çıktı bu 252ppi olayı anlamış değilim ayrıca one x in ekranı 313ppi benimse buna baktıkça bakasim geliyor ne iş? :D

müsait olumca kaynak göstereceğim. Ama hklısın onexin ekranıda çok güzel. Sanırım renk doygunluğundan falan olsa gerek. Çünkü çok çok güzel :) belkide 4sin ekranı daha bi efektli mefektli şişirilmiş olduğundan yoruyordu. :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye

müsait olumca kaynak göstereceğim. Ama hklısın onexin ekranıda çok güzel. Sanırım renk doygunluğundan falan olsa gerek. Çünkü çok çok güzel :) belkide 4sin ekranı daha bi efektli mefektli şişirilmiş olduğundan yoruyordu. :ehe

Belkide ondandir bekliyorum bu arada kaynağı pm ile donersin :thumbup:

enterneoll

enterneoll

Üye

One X+ da OC haricinde fark göremedim ben.yanlışım varsa düzeltin :)

Arkadaşlar saymış ama birtanesi hariç işlemci nm'si daha düşük daha az güç tüketimi ve daha az ısınma :) ama s3 almanı tavsiye ederim htc'de güzel ama fanlık olmasın ikide bir Amiral gemisini değiştiriyor Ben One x alsaydım pişman olurdum :(

Elektr0

Elektr0

Üye
fotoshop harikası gibi geldi...zaten resimdeki fotoshop ama portatipleri gelirse HTC severler için süper olur HTC'de hemen 3-4 ay içinde HTC One X5+ çıkartır :islik

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar saymış ama birtanesi hariç işlemci nm'si daha düşük daha az güç tüketimi ve daha az ısınma :) ama s3 almanı tavsiye ederim htc'de güzel ama fanlık olmasın ikide bir Amiral gemisini değiştiriyor Ben One x alsaydım pişman olurdum :(

HTC android'den degilde WP den ekmek yemek istiyor Nokıa ile ikisi olacak gib Huawei ,Samsung felan hak getire zaten Sony ve LG Wp li tel çıkartmıyoruz dedi. HTC Ve Nokıa Akar Wpde Nokıa kamera ile HTC ses ile bakalım hangisi kazanacak ...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
fotoshop harikası gibi geldi...zaten resimdeki fotoshop ama portatipleri gelirse HTC severler için süper olur HTC'de hemen 3-4 ay içinde HTC One X5+ çıkartır :islik

- - - Eklendi - - -

HTC android'den degilde WP den ekmek yemek istiyor Nokıa ile ikisi olacak gib Huawei ,Samsung felan hak getire zaten Sony ve LG Wp li tel çıkartmıyoruz dedi. HTC Ve Nokıa Akar Wpde Nokıa kamera ile HTC ses ile bakalım hangisi kazanacak ...

Nokia larda da dolby mevcut yalnız ses konusunda :hmmm Huawei de zaten çin pazarında çok satar çünkü ucuz fiyatlandırmaları var kimin ne götüreceği çok belli olmasa da şuan Windows Phone pazarını Nokia domine ediyor.

PriZm

PriZm

Üye

Nokia larda da dolby mevcut yalnız ses konusunda :hmmm Huawei de zaten çin pazarında çok satar çünkü ucuz fiyatlandırmaları var kimin ne götüreceği çok belli olmasa da şuan Windows Phone pazarını Nokia domine ediyor.
dolby'i fazla abartmamak lazım.arkadaşımın 603'ünde denedim stereo genişlemeden başka bir işe yaramıyor.

dolby pc de ve sinema sistemlerinde başarılı ama mobilde başarısız

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

dolby'i fazla abartmamak lazım.arkadaşımın 603'ünde denedim stereo genişlemeden başka bir işe yaramıyor.

dolby pc de ve sinema sistemlerinde başarılı ama mobilde başarısız

603 e falan sonradan geldi ama bu cihazlar direk sertifikalı üretilecek,N9 da denersen aradaki farkı anlarsın :)

- - - Eklendi - - -

ayrıca filmlerde denemeni öneririm müzikde çok katkısı olmuyor

PriZm

PriZm

Üye

603 e falan sonradan geldi ama bu cihazlar direk sertifikalı üretilecek,N9 da denersen aradaki farkı anlarsın :)

- - - Eklendi - - -

ayrıca filmlerde denemeni öneririm müzikde çok katkısı olmuyor
Battleship ve 8 mile filmlerinde denedim :)
ve bana benim telefondaki Wolfson W8994 ses kartı daha kaliteli geldi :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Battleship ve 8 mile filmlerinde denedim :)

ben sherlock holmes ve behzat ç de denedim baya farkediyor dolby ile ses kalitesi ve ses çok canlı hale geliyor.. 701 de denemiştim henüz N9 da hiç film izlemedim :hmmm

CasuS_87

CasuS_87

Üye
tasarım güzel :) diğer özelliklerini piyasaya çıktıktan sonra konusalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...