HTC One X ve One S'e Jelly Bean Güncellemesi Yayında!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
HTC One X ve One S'e Jelly Bean Güncellemesi Yayında!
Daha evvel haberi nasıl verildi ne kadar verildi bilmiyorum ama demin Facebook'ta gördüm. Buyrun;

Özür: Foruma uzun süredir girmiyordum, duyuruyu az önce okudum. Konu taşınabilir/silinebillir.

• Beğen
Tepkiler: Julı

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:hmmm

• Beğen
Tepkiler: bayram yazıcı
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Bana bayağı bir geç gelicek anlaşılan.. :( Bu htcdev.com da ne zaman yayınlanır bu güncelleme bir bilgisi olan var mı?

Julı

Üye
Abi nerde ya her gün kontrol ediyorum telefonunuz güncel diyor :(

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Abi nerde ya her gün kontrol ediyorum telefonunuz güncel diyor :(

Kardeş senin telefon S3 işlemciliydi galiba S4 lerden daha geç gelir tahminimce..Yukarıda yazan da büyük ihtimal S4 ler içindir.

Julı

Üye
Kardeş senin telefon S3 işlemciliydi galiba S4 lerden daha geç gelir tahminimce..Yukarıda yazan da büyük ihtimal S4 ler içindir.

Abi yurtdışına yılbaşından önce dağıtılmaya başladı diye biliyorum artık gelmesi gerekmez mi??

Julı

Üye
Sorunuz ile ilgili olarak, suan icin Avrupa uzerine dagitilmaktadir, kisa zaman surecinde Turkiye icinde dagitimi yapilicaktir, Gun ve tarih konusunda bir bilgiye sahip degiliz. herhangi bir yenilik olursa sizin gibi degerli musterilerimizle paylasicaz.

Bunu gönderdiler cevap olarak

• Beğen
Tepkiler: abandonware
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Sorunuz ile ilgili olarak, suan icin Avrupa uzerine dagitilmaktadir, kisa zaman surecinde Turkiye icinde dagitimi yapilicaktir, Gun ve tarih konusunda bir bilgiye sahip degiliz. herhangi bir yenilik olursa sizin gibi degerli musterilerimizle paylasicaz.

Bunu gönderdiler cevap olarak

Biraz daha beklemen gerekicek benim gibi.. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt