HTC One Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi Avrupa için sunulmaya başlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
HTC‘nin amiral gemisi One, geçtiğimiz Şubat ayında tanıtılmış ve sonrasında da bir süre sonra satışa sunulmuştu. HTC One Google’ın geliştirdiği Android 4.2 Jelly Bean ile sunulmuştu. Tayvan kökenli firma bir süre sonra bu yeni akıllı telefonu için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi sunacağını duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde size de haberini verdiğimiz gibi HTC One için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi Tayvan‘da sunulmuştu. Gelen bilgilere göre Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi şimdi de Avrupa‘da bulunan HTC One kullanıcıları için sunulmuş durumda.

Yeni Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi ile bir çok yenilik de gelmiş olacak. Bunlar arasında bazı arayüz değişiklikleri, iyileştirmeler ve geliştirmeler yer alıyor. HTC One Google Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi OTA üzerinden sorunsuzca yüklenebiliyor.

417MB büyüklüğünde ki güncelleme İskandinav ülkelerinde sunulmuş durumda. Versiyon numarası ise 2.24.401.1 olarak belirlenmiş.

mutlu80

Üye
Sevgili mod keşke birde link atabilseydin :)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Link verecek bir durum yok ki ortada.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Vay Arkadaş bizde hala bekleyelim. S4'un satışları bitince verecekler.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ben dedim HTC bu kez akıllandı güncelleme konusunda diye. 5 gün kaldı HTC One almama, heyecanla bekliyorum.

Üst Alt