htc one x neden yurt disi fiyatlari boyle

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karamba70

Üye
    Konu Sahibi
htc one x neden yurt disi fiyatlari boyle
Evet beyler sahibindende gezerken dikkatimi cekti htc one x in piyasadaki cogu Telefona Gore +sı Bu Kadar Cokken Fiyatlari Neden Boyle

Bkz: m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=110667663&rnd=3439

- - - Eklendi - - -

Evet Beyler yardim Edecek olan Yokmu Alacam bi sıkıntısı Falan Olur Mu Yardim edin

• Beğen
Tepkiler: Julı

yumyjikk2

Üye
kayıtlıdır büyük ihtimalle onun icin bu fiyatadır

karamba70

Üye
    Konu Sahibi
Fiyati Cok dusuk degil Mi Yani sastim Kaldim Bu Ozellikteki Bi telefonun bu fiyat olmasi Gercekten Sasirtici

Samet.25

Fiyati Cok dusuk degil Mi Yani sastim Kaldim Bu Ozellikteki Bi telefonun bu fiyat olmasi Gercekten Sasirtici
neyine şaşırıyon yurtdısı cihaz bu o yüzden böyle

- - - Eklendi - - -

niye şaşırdınız anlamadım normal fiyatları bence o kadarda ucuz değil ayrıca 800 tl bana göre

karamba70

Üye
    Konu Sahibi

neyine şaşırıyon yurtdısı cihaz bu o yüzden böyle

- - - Eklendi - - -

niye şaşırdınız anlamadım normal fiyatları bence o kadarda ucuz değil ayrıca 800 tl bana göre

Sasirdigim Nokta su galaxy S3 yurt İci Fiyati 1600 Tl yurt Disi Fiyati 1100 tl htc One X 1750 yurt ici Fiyati 800 lira Yurt Disi Neden Boyle ?

aktananil

Üye
S3 Yurt disi fiyati 400 usd daha yeni geldim

codblackops2

codblackops2

Üye
o cihazlar türkiyeye gelirken fiyatının 2 katı kadar vergi biniyor kardeşim.o yüzden.

karamba70

Üye
    Konu Sahibi
Peki yurt Disi guncellenince iphone'daki gibi Kapanma sorunu Var Mi Yoksa guncellenince Direk Sim Karti Takip Acabiliyor Muyuz yurt ici S2mi Satip almayi Dusunuyorum Ne Dersiniz

codblackops2

codblackops2

Üye
eğer pasaport kaydı yapılmışsa güncelleme de sıkıntı çıkarmaz.fakat çakma imei vs atılmışsa sorun çıkarabilir :)

Samet.25

s2 in orjinal ise satıp alma bence yurtdısı ıse sat al ama orjinal telefon satıp yurtdısına vermek bence mantıksız güncellenince gitmiyo ımeı diye biliyorum ıphone harıcınde ama ben yurtdısı alsam custom rom kurar kullanırım

karamba70

Üye
    Konu Sahibi
Sizce deger Mi Peki Aralarinda faiş Bi Fark Var mi ?

codblackops2

codblackops2

Üye
tek sorun garanti.

karamba70

Üye
    Konu Sahibi
Suana kadar hep garantili telefon kullandim ve bu s2de Yaklasik 1 yildir Bende Hic garantiye ihtyac Duymadim soyle Bise var telefon dusde Bile Zaten garanti Yapmiyor sisteminde Sikinti Cikmayan bi Telefonda garantiye neden İhtiyac Duyasin Ki ?

codblackops2

codblackops2

Üye
bunlar elektronik cihaz , ne zaman ne olacağı belli olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: n000k

karamba70

Üye
    Konu Sahibi
Peki sizede Biraz Fazla Sordum Ama kusuruma bakmayin :) bu Htc One XL nedir onuda Gordum de

emreli01

emreli01

Üye
Peki sizede Biraz Fazla Sordum Ama kusuruma bakmayin :) bu Htc One XL nedir onuda Gordum de

aynen arasındaki fark kağıt üzerinde biri 4 çekirdek biri 2 çekirdek onex tegra kullanıyor digeri kullanmıyor fakat benim merak ettgim konu görsellik olarak aynı bunu ayırt etmenin yolu yokmu ? :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
aynen arasındaki fark kağıt üzerinde biri 4 çekirdek biri 2 çekirdek onex tegra kullanıyor digeri kullanmıyor fakat benim merak ettgim konu görsellik olarak aynı bunu ayırt etmenin yolu yokmu ? :)
Dışarıdan ayırt edilmiyor bildiğim kadarıyla, ancak cihazı açıp ayarlardan donanım bölümüne bakarsanız anlarsınız. Orada işlemcisi vs. yazıyor.

Samet.25

Sasirdigim Nokta su galaxy S3 yurt İci Fiyati 1600 Tl yurt Disi Fiyati 1100 tl htc One X 1750 yurt ici Fiyati 800 lira Yurt Disi Neden Boyle ?
linkteki sıfır yurtdısı değil 2.el yurtdısı ondan 800

ulaş213

ulaş213

Üye
Ben ilk çıktığında aldım :) şunu söylemeliyim htc one x çok iyi bir telefon birde şöyle bir durum var :) Yurt içi alıyorsun 1700-1800 lira para verip garantili oluyor fakat düştüğü zaman kullanıcı hatası garanti dışı oluyor birde root yaparsan cihazı yine garanti dışı kalıyor kafana takma sende benim gibi git yurt dışı kayıtlı bir one x al geç derim :)

emreli01

emreli01

Üye
babama yurt dışından htc one x getirtecm orda aldıktan sonra pasaport felan ne işlemler yapmak gerekiyor bilgilendirir msnz acil babam bu gün gidiyor da kismetse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...