htc one x mi nexus 4 mü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
htc one x mi nexus 4 mü
arkadaşlar htc one x mi nexus 4 mü alıyım sizce hangisi daha iyi mesajlaşma müzik dinleme oyun oynama fotoğraf çekimi felan bakımından hangisi daha iyi bide hangisi daha sağlam düşme bakımından felan :) ve son olarak benim nokia 603 telefonum var onu en kötü ne kadar satablirim :)

enterneoll

enterneoll

Üye
oyun hariç her türlü htc one x ama bu ikisini karşılaştırınca nexus 4 daha fazla güncelleme alıcak ama htc one xde çok güzel bir telefon pişman olmassın

fingerback5

fingerback5

Üye
Kardes dogrusu ikisinin de kamerası tatminkar degil.Muzik bakimindan htc one tabiki iyi. Mesajlasma hemen hemen ayni.Dusme bakimindan da one x daha saglam.Oyun acisindan ,performans ve internet bakimindan nexus 4 daha iyi.Aradığın özellikler icin iphone diyorum fakat belirttiklerine gore ikisi arasindan one x.Nokia 603unu sat alabilirsen iphone 5 veya htc one al kardesim.Htc one israrla tavsoye edilir . :)

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
Kardes dogrusu ikisinin de kamerası tatminkar degil.Muzik bakimindan htc one tabiki iyi. Mesajlasma hemen hemen ayni.Dusme bakimindan da one x daha saglam.Oyun acisindan ,performans ve internet bakimindan nexus 4 daha iyi.Aradığın özellikler icin iphone diyorum fakat belirttiklerine gore ikisi arasindan one x.Nokia 603unu sat alabilirsen iphone 5 veya htc one al kardesim.Htc one israrla tavsoye edilir . :)

peki iphone 5 mi htc one desem hangisini seçersin bide htc one yeni çıktı fiyatı nedir

fingerback5

fingerback5

Üye
peki iphone 5 mi htc one desem hangisini seçersin bide htc one yeni çıktı fiyatı nedir

Htc one tabiki.Aradigin ozelliklerin hepsi var ve dizustu bilgisayar kalitesi ses + ultrapixel kamera da mevcut.Fiyatı 2000di ilk ciktifinda.İndimi bilemiyorum.Almak istedogin telefonlarin incelemelerini donanimhaberde izle bayagi fikir verecek sana.One x ve nexus 4u de izle.Yazim yanlislari icin ozur :D

enterneoll

enterneoll

Üye
htc one ve iphone 5 karşılaştırması forumda dahildir oradan okuyun ltfen

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
Htc one tabiki.Aradigin ozelliklerin hepsi var ve dizustu bilgisayar kalitesi ses + ultrapixel kamera da mevcut.Fiyatı 2000di ilk ciktifinda.İndimi bilemiyorum.Almak istedogin telefonlarin incelemelerini donanimhaberde izle bayagi fikir verecek sana.One x ve nexus 4u de izle.Yazim yanlislari icin ozur :D

çok teşekkürler kardeşim htc one ağustosun sonuna kadar düşer mi sence ben anca o günlerde alabilirm bide 603 telefonumu en kötü ne kadar satabilirim :)

fingerback5

fingerback5

Üye
çok teşekkürler kardeşim htc one ağustosun sonuna kadar düşer mi sence ben anca o günlerde alabilirm bide 603 telefonumu en kötü ne kadar satabilirim :)

1700 civari olur tahminimce.603un piyasasini hic bilmiyorum ama 350 falan diye tahmin edebilirim.Gittigidiyorda 603 diye arat bi fiyatlari gorursun :)

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi

Berk E.

Üye
Ben Nexus 4 fanatiği olarak Nexus 4 diyorum ama sen iki telefonunda fanatiği olmayanın yorumlarını dinle, performans olarak cidden Nexus 4 derim birde HTC One alabilirsen düşünmeden al :good:

thuglife

thuglife

Üye
iphone 5. ios = hız

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
1700 civari olur tahminimce.603un piyasasini hic bilmiyorum ama 350 falan diye tahmin edebilirim.Gittigidiyorda 603 diye arat bi fiyatlari gorursun :)

kardeşim bide htc one özelliklerine baktım kamerası 4 mp az değilmi o fiyattaki bi telefona göre

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
anladım bide bu htc telefonlarda servis sorunu felan varmıdır ilk defa htc telefon alacamda

Türe

Türe

Üye
Nexus 4

ANIL

ANIL

Admin
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Nexus 4 diyeceğim bende.

MaxipmaN

Üye
nexus 4 güncelleme ve hız konusunda en iyi android

fingerback5

fingerback5

Üye
kardeşim bide htc one özelliklerine baktım kamerası 4 mp az değilmi o fiyattaki bi telefona göre

Kamera 4 Mp değil.4 MPixelin eşit olduğu pixel sayısında.Ama her pixel normal bir kameraya göre daha büyük.O yüzden ultrapixel deniyor.Büyük pixeller ışığı daha kolay yakaladığı için gece çekimleri çok iyi oluyor.Kamera gayet kaliteli için rahat olsun.

- - - Eklendi - - -

anladım bide bu htc telefonlarda servis sorunu felan varmıdır ilk defa htc telefon alacamda

Servis sorunu yok fakat güncelleme konusunda pek iyi sayılmaz htc telefonlar.

EmreSalman

Üye
    Konu Sahibi
Kamera 4 Mp değil.4 MPixelin eşit olduğu pixel sayısında.Ama her pixel normal bir kameraya göre daha büyük.O yüzden ultrapixel deniyor.Büyük pixeller ışığı daha kolay yakaladığı için gece çekimleri çok iyi oluyor.Kamera gayet kaliteli için rahat olsun.

- - - Eklendi - - -

Servis sorunu yok fakat güncelleme konusunda pek iyi sayılmaz htc telefonlar.

anladım çok teşekkürler kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt