HTC, ONE X+'ı Duyurdu! Fiyat Belli Oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Haber için teşekkürler.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bir sonraki telefonum olmaya aday.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bende memnumumda 32gb yetmiyo arkadaş ya :D

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
valla yetmiyor .s

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Ben One X alanlar pişman olmasın ahım şahım bir artısı yok bence.OC'lenmiş gibi geldi bana nm si dışında tabii ki.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ya daha one x bile bir cok pc'den daha yuksek konfigurasyona sahip hem de tam performansla calişmiyorken sadece saat hizini degiştirip yeni bir model piyasaya surmenin anlamini cozemedim. Bari 2gb ram koysaydi. Veya htc titan2 de kullanilan kamerayi koysaydi.

Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Bütün firmalarda bu saçmalık var. E madem oraya koskocaman bir "+" koymuşsun her özelliği arttır. Kamera aynı, diğer özelliklerde aynı sanırsam(işlemci ve gpu hariç). Git ekranı büyür ne bileyim bataryayı arttır. Ben mi söyleyeceğim. :ehe

amcalu1

amcalu1

Üye
Htc sensation la sensation xe de ne fark varsa bunlarda da o var

Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın vergisiz fiyatı : 395£ - 635$ imiş. Ve 22 ekimde çıkıyormuş.

avcitalip

avcitalip

Üye
çok güzel cihaz olmuş,bataryanın kapesitesi büyütülmüş yani bu one x için çok iyi birşey olmuş :evet:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
abi sen wp8 almayacak miydin??

Abicim N9 dan o kadar memnunum ki bir süre telefon değiştirme fikrinde değilim,yeni cihaz alacağım zamanda kendime en uygun olanını alacağım.. Ya androidli bir htc ya wp8 li bir Nokia veya sürpriz bir MeeGo lu Jolla.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

Abicim N9 dan o kadar memnunum ki bir süre telefon değiştirme fikrinde değilim,yeni cihaz alacağım zamanda kendime en uygun olanını alacağım.. Ya androidli bir htc ya wp8 li bir Nokia veya sürpriz bir MeeGo lu Jolla.

jolla rafa kaldırılmamış mıydı??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt