HTC One S'imi nasıl ayırırım? [SORU]

• 16 Eylül 2013
  • 488 Okunma
  • 6 Cevap

1. Merhaba
    (artık telefonumu değiştirdiğimden beri HTC ile ilgili konular açacağım) :) :)
    Ben HTC One S aldım hollandadan getirttim ama ben bunun snapdragon s4 lümü yada s3 lümü ayırt edemedim nasıl oluyor ayırt etmek çünkü SnapDragonS4'lü HTC One s lere Sense 5 ve Android 4.2.2 geliyor ve bana Android 4.2.2 lazım :)

Yazan: criminalx32
  2. Google play den android system info programini indirip oradan bak sistem bilgilerinde eger snapdragon s4 ise 1.5 ghz dort cekirdek olmasi lazim s3 ise 1.7 cift cekirdekti

3. Çok Teşekkürler :)
    ---
    Ya o değilde ben nerden bakılıyor bulamadım bişeler yazıyo ama hiç çıkmıyo yazi ghz mhz flan

PowerPlay bunu beğendi.
  4. Son düzenleme: 16 Eylül 2013
  5. Markette CPU-Z diye bi Program var en ince detayına kadar işlemcin hakkında bilgiler var

6. ya arkadaşım android system info için teşekkürler ama bende googleplayde bug var heralde girmiyo o yüzden en yeni versiyonu indiremedim ama cpu z işime yaradı ve işte Snapdragon S4 1.51 GHz yazıyorr :)
    ---
    ya arkadaşım android system info için teşekkürler ama bende googleplayde bug var heralde girmiyo o yüzden en yeni versiyonu indiremedim ama cpu z işime yaradı ve işte Snapdragon S4 1.51 GHz yazıyorr :)

7. Cpu z guzel program bende o var

Yüklüyor...
24/09/2018 - 01:19