HTC One, Mart ayında ülkemizde

• 8 Mart 2013
  • 827 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Tayvan merkezli ünlü akıllı cep telefonu üreticisi HTC’nin ülkemizde merakla beklenilen akıllı cep telefonu modeli One’ye ait son bilgiler kamuoyu ile paylaşıldı.

Ülkemizde 1900 – 2000 TL arasında bir fiyat etiketiyle birlikte Mart ayının son günlerine doğru satışa sunulacak olan HTC One, kapasitif 2 tuşu içerirken fiziksel olarak ise Android navigasyon tuşunu kullanacak. Ülkemizde üç kanaldan da satışa sunulacak olan ürün, 4.7 inç genişliğindeki Fu-ll HD çözünürlüğe sahip dokunmatik ekran üzerinde şekillenecek.

1.7 GHz hızında çalışan Qualcomm’un Krait mimarisini, Adreno 320 grafik GPU’sunu, 2 GB kapasitesindeki RAM belleği, Sense 5.0 arayüzünü, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini ve 2300 mAh bataryayı içerecek olan HTC One’in satışlarına ülkemizde Vodafone, Turkcell ve Avea aynı günde başlayacak.

Yazan: ANIL
  2. Yanliz resim htc one x ...:)
    Htc one ciktigi gün alacagiz ...

3. Ben bu telefonu beklemiyorum. Sony Xperia Z yi beğenirsem Xperia Z alacağım.

4. Xperia z bunun yaninda sonük kaliyor video cekiminde ve fotograflar da ...

Bu arada resim degistirilmis . Simdi oldu .:)

5. Diablos Naptın sen Xperia Z buna fark atar bunun sınıfı nexus 4-note 2 Bunlar kadar ii

6. htc one snapdragon 600 serisi cpu kullaniyor. +%40 daha performansli nexus4 ve xperia z'ye gore.

7. Xperia z mi fark atar .:)
    Harbiden cok guldum . Bir arastir bakalim ...

8. :d::kop::aha:

9. :ah

10. Topluca tepki gelmesi gayet normal :D

11. Kamerası nasıl olacak bakalım :hmmm :)
    :tşk:

12. Ben de One'ın xperia Z den daha iyi olduğunu düşünüyorum.

13. GPU sevmedim :zzz:

14. ben bunu almam şahsen

15. experia z nin tek artisi su gecirmezligi geri kalan herseyde htc one üstün bi cihaz.

16. Çıkar çıkmaz alacağız .
    Piyasa da ki tartışmasız en iyi cihaz . ;)

17. HTC den uzak durun arkadaşlar benden size tavisye isterse çok çok üstün bir cihaz çıkarsın desteğini 1 yıl sonra kesiyor cihazlarından benim dilim yandı bir kere. Üzülmek istemiyorsanız hiç bulaşmayın. Destek umrumda değil diyorsanız bilemem ama :)

18. Ben aralarında fazla bir fark göremedim. Bence Xperia Z daha iyi ve sağlam. Ama Xperia Z'den de vazgeçtim. iPhone için iOS 7 çıkacakmış. Onu bekleyeceğim. Apple'ın büyük ekranlı telefonu çıkınca alacağım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 09:18