HTC M8 EKRAN ÇATLADI YENİ EKRANI NERDEN ALIYIM

Sponsorlu Bağlantılar

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
HTC M8 EKRAN ÇATLADI YENİ EKRANI NERDEN ALIYIM
Merhaba arkadşlar HtC M8 telefonumun dokunmatiği bozuldu. Sadece belli bölgeler çalışıyor. Ayrıca kasa baya aldığı darbelerden dolayı yamuldu ve ekran havaya kalkmış durumda.

Acaba ekranı internetten sipariş versem herhangi bir sorun yaşarmıyım. Performns açısından falan 115 120 tl ye kadar ekranlar var veya da aliexpressten mi sipariş versem.

Orjinal ekran nerden bulabilirim ve fiyatı ne kadar olur. Ürünlerin resimleri hep orjinal aynı gözüküyor.

Burdaki ürün ekran + kasa 200 tl diyo acaba bunu mu alsam internetten aldığım ekran bana sıkıntı çıkarır mı?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
En garantisi gidip orijinal ürün almanız. Çakmasını da hiç önermiyorum.

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
Peki orjinal ürünü nereden alacağım fiyatı ne kadar

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Telefoncularda bulabilirsiniz veya siteye göz atın.

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
Oha ekran 295 tl ye kasada 212 tl ye satiliyor ben bu parcalari telefona taktirip telefonu satmaya kalksam bilebile edecegi 250-300 tl dir resimdeki amaama baska sitelerde daha ucuza satilan ekranlarin resimleri senin attin sitedekiyle ayni acaba kullanirken bana performans aciaindan bi sıkıntı çıkarır mı ve de attigm n11.com daki urun icin cok sayida olumlu yorum yapildi

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Oha ekran 295 tl ye kasada 212 tl ye satiliyor ben bu parcalari telefona taktirip telefonu satmaya kalksam bilebile edecegi 250-300 tl dir resimdeki amaama baska sitelerde daha ucuza satilan ekranlarin resimleri senin attin sitedekiyle ayni acaba kullanirken bana performans aciaindan bi sıkıntı çıkarır mı
Hiç belli olmaz valla dikkat et derim.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Ver teleservise ekran değişimi yaptır hem orıgınal hemde gayet temiz işçilikleri var
DEğer değmez meselesi sana kalmış karar senin :)

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Ver teleservise ekran değişimi yaptır hem orıgınal hemde gayet temiz işçilikleri var
DEğer değmez meselesi sana kalmış karar senin :)
Olayın üzerinden 1 yıl geçmiş. Konuları gereksiz yere hortlatmayalım lütfen.

Üst Alt