Karşılaştırma Htc m10 mu xperia z5 premium mu?

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Htc m10 mu xperia z5 premium mu?
Arkadaşlar iki telefon arasından hangisini önerirsiniz?

man20

man20

Üye
htc m10

0MG90

0MG90

Üye
HTC 10 kesinlikle. O kulaklık için bile alınır.

phasan

phasan

Üye
Z5

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Eğer ses kalitesi iyi olsun üst düzey kamera ve perfonmansa ihtiyacım yok diyorsanız htc m10 . Ben üst düzey perfonmans ve kamera isterim ekranı da klas olsun diyorsanız sony xz premium . Aralarındaki fiyat farkı da malum göz ardı etmeyin . Phasan adlı üyemiz xz premium almış hatta bir konu açmıştı . Sony hakkında sorularınızı o konu anlatında sorabilirsiniz

byAndroid

byAndroid

Üye
z5 premium eski bir cihaz , sorunlu bir işlemci . HTC 10 alınır ama kaça alınacağına bağlı çünkü s7 modeli de alınabilir , ithalat huawei p10 , xiaomi mi 6 falan :D

Sıgsauer

Sıgsauer

Üye
Kesinlikle HTC 10...
1 yıldır kullanıyorum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım kendi orjinalinden kaynaklanan. (Tabi bir aralar cihazın içinden geçtiğim oldu yazılım konusunda :alkis) S-off ve bootloader kilidi açık kullanıyorum şuan bir sıkıntısı yok. Ne yaptıysam cihazı bozamadım yazılımla alakalı hep düzeldi cihaz. Şuan HTC 10 konusunda herşeyi yapabilirim. Buna istinaden;

Ses ve performans mükemmel. Hızlı şarj, boomsound hoparlör, kaliteli ekran, sağlam kasa, sağlam işcilik, sağlam donanım var cihazda... Şarj konusunda tüm amiral cihazları ile aynı seviyede... Gündüz çekimleri harika hem özçekim hem arka kamerasinda. (Arka kamera muhteşem kaliteli ve çok net fotoğraflar çekiyor)
Ama gel gelelim gece her iki kamerada da çekim yaparken hafif kırmızı bir bulanıklaşma oluyor.
Ayrıca kulaklığı on numara daha iyisi yok piyasada bence...

ibrother

ibrother

Üye
Elimde dikkat çeksin şık dursun diyorsan Xperia z5 pre. şahane bir görünüme sahip telefon. Yok ben performans isterim görünüm o kadar önemli değil diyorsan HTC 10 iyidir Snapdragon820 de çok iyi bir işlemci. Ama HTC 10 biraz da General mobile ye benziyor. Çirkin birşey be.

Kısacası HTC 10 işlemci olarak iyi
Sony Xperia z pre. Görünümü şahane.

Üst Alt