HTC Incredible S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muzi_ko

Üye
    Konu Sahibi
HTC Incredible S
Merhaba arkadaşlar HTC İncredible S aldım ama orjinal kulaklık malesef çok kulanışlı değil yüksek sesle müzik dinlemeyi seven biriyim dışarı ses vermeyen mikrofonlu kulak içi kulaklık onerisi olan varmı?

philips action tipi ter geçirmez aldım....

Tek kelime ile mükemmel telefon...
dün gece nikita dizisini seyrettim.telefondan dizi seyretmek flash desteği hızı mükemmel...3 partlık diziyi sıkılmadan beklemeden seyretmek...
artık evden işe işten eve leptop taşımıyorum....
müzik mi internetmi oyun mu hepsi bir ara da..

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
3.5 mm jak girişinden mi ?

silver021

silver021

Üye
Creative sony samsung yada philips al kulaklik alacaksan. sony nin kulak ici olanlari cok kullanisli geldi bana. kulak icine rahat oturuyor. benim samsungun lastiklerini cikarip onunkilerle degistirdim. gayette rahatlatti kulak ici kulaklik kulağina baski yapiordu ağri yapiordu lakin onu degistirdikten sonra bir sorun kalmadi. yada creative bakabilirsin. creativede müzik açisindan her yönden bir numara bir marka.

KDenizC

KDenizC

Üye
kulaklık konusunda eğer 3.5 mm girişli istersen ben philips kulakiçi kulaklıklardan her zaman çok memnun kalmışımdır.. asla pişman olmazsın bence mutlaka dene.. :oke:

bu arada nereden aldın telefonu? memnun musun? pil ömrü nasıl? ben de telefon Türkiye'ye gelir gelmez almayı planlıyorum ve artık beklemekten inanılmaz sıkıldım!!! önerir misin telefonu?

61semih

61semih

Üye
arkadasım kulaklık alacaksan sennheiser alacaksın sony vs yanında fasa fiso butcen nekadar ona gore onerebılırım aldıgın telefonun fıyatına yakın olacak kadar fıyatlarda urunlerı de var ama gercekten alınacak(baban banka sahıbı fln degılse) Sennheiser CX-270 modelını onerırım
lınk

----------Eklendi @ 02:16:29 ---------- Yazıldı @ 02:11:40 ----------

Creative sony samsung yada philips al kulaklik alacaksan. sony nin kulak ici olanlari cok kullanisli geldi bana. kulak icine rahat oturuyor. benim samsungun lastiklerini cikarip onunkilerle degistirdim. gayette rahatlatti kulak ici kulaklik kulağina baski yapiordu ağri yapiordu lakin onu degistirdikten sonra bir sorun kalmadi. yada creative bakabilirsin. creativede müzik açisindan her yönden bir numara bir marka.
kulaklık dıyınce sennheiser,koss,technics gıbı markalardır.bu arada kulaklıgı alırken sadece db ne bakarsanız aldanırsınız arkadaslar bu fot mak dekı megapıxel e bakmaya benzer frekans aralıgı da cok onemlı bır etken saygılar ama bence sennheiser herhangı bır modelı

----------Eklendi @ 02:32:57 ---------- Yazıldı @ 02:16:29 ----------

bu arada bırseyı atlamısım sennheiser ın mıkrefonlu modellerıde var ama fıyatı yanlıs hatırlamıyorsam 150tl uzerındeydı kı oda iphone ıle uyumluydu.hem kalıtelı hem mıkrefonlu bulman cok zor olsa zaten sennheiser yapar

muzi_ko

Üye
    Konu Sahibi
telefondan çok memnunum ankara necatibeyde balıkçıoğlu işhanından aldım elinde 1 adet vardı ama anladığım kadarıyla han içerisindeki telefoncularda da bulunuyor..
telefondan memnunum..
orjinal kulaklığı haricinde herşeyi cok güzel..batarya benim kullanıma göre ben uyuyana kadar gidiyor...
kullanımım..
günlük ortalama 2 saat konuşma
wi-fi açık sabah 9 dan akşam 6 ya kadar. iş yerinde.
geri kalan 2 saat ortalama ile 3g açık
video oyun müzik bunlarda ortalam 1 saat felan kullanıyorum.
yani gün içerisinde kullanımım çok abartılı değil..
bu değerler doğrultusunda akşam 12 gibi yüzde 40 gibi batarya kalıyor.
yani gün boyunca yüzde 60 lık kullanım yapıyor
ekran aydınlatması son ayarda açık ...

android market uygulamaları beleş..
karıştırdıkça vay be diyorum..uygulamalar çok başarılı.
baya indirdim oynadım ama artık neredeyse oyunları bile açmıyorum sıkılıyorsun bir süre sonra...

word excel kullanmadım ama flash player desteği adobe desteği olması mükemmel benim için çok iii..
video seyretmede sorun yok...
kamerası çok güzel..
video kayıt almadım. ama okuduğum kadarıyla memnun kalınmış.
HTC hub çok güzel.
google map ve latitude var. güzel mekanları kaydetme search etme felan filan..
igo navigasyon yükledim. başarılı sevdim.
başka kullandığım şeyler aklıma geldikçe yazarım ama..
beklentilerimi karşıladı..
yeni güncelleme bekliyorum (2.3 gengear mı ne ) haziranda çıkacakmış

tek istediğim keşke diyeceğim skype de anında görüntülü görüşme bunuda yakında başaracaklar...
inanıyorum...

Alacak arkadaşlara hayırlı olsun derim...

----------Eklendi @ 09:36:37 ---------- Yazıldı @ 09:20:20 ----------

telefon 3,5 mm girişli..
mikrofonlu kulakiçi kulaklık. keşke ileri geri fonksiyonu olan olsa..
sanırım çok zor gibi.
teşekkür ederim ilginiz içinde.

----------Eklendi @ 10:08:32 ---------- Yazıldı @ 09:36:37 ----------

evet

muzi_ko

Üye
    Konu Sahibi

en sonunda bunu aldım ..
kulak içinde gaytet düzgün ve rahatsız etmeden kaymadan duruyor..
kırmızı olması haricinde güzel :D
delikanlı adam kırmızı kullanmaz ama .
küçük kesesinin içinde taşınıyor..
teşekkür ederim ilginize...

haso56

Üye
arkadaşlar lüüütfen yardım edin yeni htc incredible s aldım teli şarj ettim ve açtım.Güncelleme var dedi bastım bir şeyler indirdi tamam fln dedim yazdıki güncelleme yapılacaktır tel kapanıp açılacak bataryayı çıkarmayın fln tamam dedim.bir şeyler oldu tel kapandı açıldı htc yazısı fln geldi sonra telin ekranında htc incredble s telefononun resmi ve telin sağ üstündede bir üçgen ve bir ünlem işareti gibi bir şeyler belirdi.Sonra o ekranda kaldı.Tel benden bir şeymi yapmamı istiyor veya daha fazlamı beklemeliyim.Ne yapmalıyım güncellemeyi başarıyla bitirmek için lütfen yardım edin..Lütfeen

sadocido

Üye
telefon super herkeze önerrim ben isvecte yasiyorum kullaniyorum cok memnunum..

ibraniler

Üye
muzi_ko Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt