Htc evo 4g

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoSs_CouRaGe

Üye
    Konu Sahibi
Htc evo 4g
Merhaba Amerika 'dan Gelme HTC EVO 4G Cep Bilgisayarım Satılıktır. İnternette Ufak Bir Arastirma İle Bu Cihazin Nick inin IPHONE KILLER Oldugunu Görebilirsiniz. (;

İstedigim Fiyat 600 liradır. Cihazımda En Ufak Problem Yoktur.4G Oldugu İcin Turkiye'de Alt Yapısı Bitmis Ama Henüz Hizmete Girmemis Olan LTE Teknolojisi ile Calisir. Acilmasini Beklemek Zorunda Olacaksiniz. Yada Yurt Disinda Yasayan Birisine Hediye Edebilirsiniz. LTE ile İlgili Bilgi Sahibi Olmayanlar Zaten Yazdıklarımdan Birsey Anlamayacaktir. (; LTE Teknolojisi Kısaca Hat Yerine Havadan Gelen Sİnyallerle ( Radyo daki Gibi ) İsleyen Bir Teknolojidir. BU Teknoloji İcin 3 Operatorde Alt Yapıyı Olusutrmuslardir. İhaleye Cikip Satisi Yapilacaktir. Ayrica Hizmete Girdikten Sonra Bu Urunun Fiyati En Az 1200- 1300 lira Olacaktir. Resimle Ugrasmadim. Ankara, Adana, Gaziantep, Kahramanmaras ta İkamet Edenler Elden Gorup Deneyip Test Edebilirler. ,

Kısaca Özellikleri ;

Dahili GPS ile Omur Boyu Ucretsiz Harita
8 MP Cift Flasli Kamera
Kablosuz İnternet
HD Kalitesinde Video Ve Fotograf Cekimi
HD Kalitesinde Film İzleyebilme

Telefon Yazmadim YASAKMİ Degilmi Bilmiyorum (; Buradan Mesajlarinizi Okuyup Varsa Soruariniz Cevaplayabilirim. Cihazimla İlgili Yorum Yapmak Serbesttir. Neticede Hic Kimsenin Kotu Yorum Yapabilecegine İhtmial Vermiyorum. (;

Herkese İyi Forumlar.

BoSs_CouRaGe

Üye
    Konu Sahibi
son 1 adet kaldi.

bymusty18

Üye
bak ele.şimdi niye kullanamıyacaz bunu anlamadım.tamam 4g yok 3gyle kullanamaz mıyız xd hattımı takıp kullanamam mı şimdi.yoksa ben mi yanlıs anladım xd.imei kaydı flan mı yok ne xd

BoSs_CouRaGe

Üye
    Konu Sahibi
bak ele.şimdi niye kullanamıyacaz bunu anlamadım.tamam 4g yok 3gyle kullanamaz mıyız xd hattımı takıp kullanamam mı şimdi.yoksa ben mi yanlıs anladım xd.imei kaydı flan mı yok ne xd

Olay pasaport kaydi ile alakali degil. Sadece ulkemizde henuz faaliyete gecmemis ama alt yapisi bitmis olan bir sistem ile ilgili. Bu cihaz sadece LTE denen sistem ile calisir. Ama alacak kisi bu sistem gelene kadar benim yaptigim gibi Kamera , WiFi, Gps, HDMI olayini kullanabilir.

hakancetinnet

Üye
irtibat numaram 05442280909
htc evo ile ilgili gorusmek istiyorum

enzen

Üye
nasıl yani 4g olmayan yerde bu telefon kullanılımıyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt