HTC Evo 3D Hakkındaki Herşeyi Burda Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihkuru

Üye
    Konu Sahibi
HTC Evo 3D Hakkındaki Herşeyi Burda Paylaşalım
​​

1346

Üye
valla bende almayı düşünüyorum ama ekran kartını ogrenemedım 1gb ram 1.2ghz çift çekirdek işlemci adoraekra kartı ama 205 mi 240 mı bilmem bulamadım ama cihaz süper indirimli fiyatı 1299 küsür

mami24

mami24

Üye
ekran yongası adreno220 diye biliyorum arkadaşta başlığı HTC EVO3D KULUBÜ diye bişey yaparsa daha çok ilgi görür diye düşünüyorum

legent_42

Üye
Slm htc evo 3d yurt dışı cihazım var genelde memnunum ama bazı sorunlarıvar cihaz kullanımda bazen kendini sıfırlıyor zilsesi gibiayarlar fabrika ayarlarına dönüyor??? Kullanıcı olarak sorunları çözümleri paylaşalım

yeselektronik

Üye
Selam ben 3d evo kullanıyorum.Cihazdan genel olarak memnunum fakat youtube dan 3d video izlerken neden bazen açıyor bazen 3 boyutlu olarak açamıyor çözemedim.
her hangi bir ayarı varmı?

mst_ayknt

Üye
Arkadaşlar Htc Evo 3D yi 10 gün önce aldım. Herşey normaldi. 3d resim çekiyordum yada kendisindeki 3d fotoları çok güzel bi şekildegörebiliyordum. Geçenlerde şu 3d resimlere bakayım dedim. Ama 3d resimler biraz bulanık görünüyordu. Tamda bulanık değilde biraz kaymış gibi görünüyordu resimler. Yani 3 boyutlu görünmüyordu resimler. Bende fabrika ayarlarına döneyim dedim. Fabrika ayarlarına döndürdüm ve düzeldi. 3D Resimler normal bi şekilde görünmeye başladı. Bi sorun kalmamıştı. Fakat aradan 2 gün geçti ve ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmamama rağmen bugün aynısı oldu ve 3d resimler yine kaymış görünmeye başladı. Telefonun 2D resimlerinde yada başka bir özelliğinde problem yok. Anlamış değilim vallla. Yardımcı olan olursa sevinirim.

mst_ayknt

Üye
Arkadaşlar Htc Evo 3D yi 10 gün önce aldım. Herşey normaldi. 3d resim çekiyordum yada kendisindeki 3d fotoları çok güzel bi şekilde görebiliyordum. Geçenlerde şu 3d resimlere bakayım dedim. Ama 3d resimler biraz bulanık görünüyordu. Tamda bulanık değilde biraz kaymış gibi görünüyordu resimler. Yani 3 boyutlu görünmüyordu resimler. Bende fabrika ayarlarına döneyim dedim. Fabrika ayarlarına döndürdüm ve düzeldi. 3D Resimler normal bi şekilde görünmeye başladı. Bi sorun kalmamıştı. Fakat aradan 2 gün geçti ve ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmamama rağmen bugün aynısı oldu ve 3d resimler yine kaymış görünmeye başladı. Telefonun 2D resimlerinde yada başka bir özelliğinde problem yok. Anlamış değilim vallla. Yardımcı olan olursa sevinirim.

bitman97

Üye
htc evo 3d için 3 boyutlu oyunları nerden bulabilirim ??

jimmy-hopkins

jimmy-hopkins

Üye
Arkadaşlar Htc Evo 3D yi 10 gün önce aldım. Herşey normaldi. 3d resim çekiyordum yada kendisindeki 3d fotoları çok güzel bi şekilde görebiliyordum. Geçenlerde şu 3d resimlere bakayım dedim. Ama 3d resimler biraz bulanık görünüyordu. Tamda bulanık değilde biraz kaymış gibi görünüyordu resimler. Yani 3 boyutlu görünmüyordu resimler. Bende fabrika ayarlarına döneyim dedim. Fabrika ayarlarına döndürdüm ve düzeldi. 3D Resimler normal bi şekilde görünmeye başladı. Bi sorun kalmamıştı. Fakat aradan 2 gün geçti ve ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmamama rağmen bugün aynısı oldu ve 3d resimler yine kaymış görünmeye başladı. Telefonun 2D resimlerinde yada başka bir özelliğinde problem yok. Anlamış değilim vallla. Yardımcı olan olursa sevinirim.

arkdaşım o sorun bendede vardı bunu marketten indirdiğinm bi task killer uygulamasının yaptığını fark ettim herhangi bir battery uygulaması veye taskkiler indirirsen böyle orunlar doğabiliyo ben aldıktan 1 gün sonra oldu bu olay ve inan çok sinir bozucu bir hal alıyodu

mst_ayknt

Üye
arkdaşım o sorun bendede vardı bunu marketten indirdiğinm bi task killer uygulamasının yaptığını fark ettim herhangi bir battery uygulaması veye taskkiler indirirsen böyle orunlar doğabiliyo ben aldıktan 1 gün sonra oldu bu olay ve inan çok sinir bozucu bir hal alıyodu

Aynı sorun devam ederken pili çıkarıp taktım ve 1 haftadır bi sorun yok. HTC yi aradım yolla dediler telefonu. Ama dediğim gibi 1 haftadır bi problem yok.

kartal555

kartal555

Üye
HTC EVO 3D nin SD kartı daha önce görüyordu şimdi menü üstünde sd kartı sembolü açılışta görünüyor 1-2 sn sonra yok oluyor ve kartı görmüyor sebebi ne olabilir

- - - Eklendi - - -

HTC EVO 3D 3G şebeke görüntülü görüşme yok bildiğim kadarıyla bu sorunu YAZILIM VEYA GÜNCELLEME ile sorun çözülmez mi bunun donanımsal olduğu söyleniyor doğru mudur

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
İlk sorunuza cevap olarak SD Kart çalışıyor mu ? Eğer çalışmıyorsa ya SD kart slotunda bozukluk var yada hafıza kartında da olabilir. Bunu denemek için başka bir hafıza kartını takıp deneyin.

İkinci sorunuza cevap olarakta ; Bunun donanımla alakası yok. Bunu da şöyle açıklayabilirim. Bu telefonda ön kamera mevcut yani görüntülü görüşmeye engel yok. Yazılımsal destek geldiği anda görüntülü görüşmek mümkün olur. İyi bayramlar :)

abandonware

abandonware

Üye
valla bende almayı düşünüyorum ama ekran kartını ogrenemedım 1gb ram 1.2ghz çift çekirdek işlemci adoraekra kartı ama 205 mi 240 mı bilmem bulamadım ama cihaz süper indirimli fiyatı 1299 küsür

cihazın gpu'su adreno 220 ayrıca telefon teknosada 1100 tl (turuncu indirimle 1000tl) bilgine...

- - - Eklendi - - -

yahu bura adını hiç duymadığımız üyelerle doldu :hmmm neyse soru sormaktan çok bilgi versek (ki hele konuyu açan arkadaşın bunu yapması lazım) çok daha iyi olur; saygılar...

kartal555

kartal555

Üye
İlk sorunuza cevap olarak SD Kart çalışıyor mu ? Eğer çalışmıyorsa ya SD kart slotunda bozukluk var yada hafıza kartında da olabilir. Bunu denemek için başka bir hafıza kartını takıp deneyin.

İkinci sorunuza cevap olarakta ; Bunun donanımla alakası yok. Bunu da şöyle açıklayabilirim. Bu telefonda ön kamera mevcut yani görüntülü görüşmeye engel yok. Yazılımsal destek geldiği anda görüntülü görüşmek mümkün olur. İyi bayramlar

kardeş teşekkürler ilgin için, ilk sorum olan HTC EVO 3D 5 aylık bir cihaz slotunun bozuk olması ihtimali var mı ? SD Kartın daha önce kayıt taşıma işlemi yapıyordu değişik SD Kart denedim aynı taşıma işlemi pasif görünüyor yani aktif olmuyor cihaz SD kartı görmüyor, App2SD pro yükledim buradan karta yükleme yaptığımda aktif oluyor bunun slotun sağlam anlamınamı gelir, teşekkür

HTC EVO 3D--3G şebeke üzerinden görüşme HTC nin hiç bir cihazından yapılamıyor bunun için ilgili firma herhangi bir güncellemenin olmayacağını Teknik Servis belirtiyor bu doğrumudur böyle bir güncelleme söz konusu değilmi, ilgine teşekkür ederim kardeş iyi bayramlar.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
kardeş teşekkürler ilgin için, ilk sorum olan HTC EVO 3D 5 aylık bir cihaz slotunun bozuk olması ihtimali var mı ? SD Kartın daha önce kayıt taşıma işlemi yapıyordu değişik SD Kart denedim aynı taşıma işlemi pasif görünüyor yani aktif olmuyor cihaz SD kartı görmüyor, App2SD pro yükledim buradan karta yükleme yaptığımda aktif oluyor bunun slotun sağlam anlamınamı gelir, teşekkür

HTC EVO 3D--3G şebeke üzerinden görüşme HTC nin hiç bir cihazından yapılamıyor bunun için ilgili firma herhangi bir güncellemenin olmayacağını Teknik Servis belirtiyor bu doğrumudur böyle bir güncelleme söz konusu değilmi, ilgine teşekkür ederim kardeş iyi bayramlar.
Rica ederim eğer dediğiniz gibi ise cihazla alakalı bir durum fabrika ayarlarına dönüp bir daha baktınız mı acaba durum aynı mı ? Böyle bir güncelleme zaten söz konusu değil bizde isteriz ki gelsin ama firmanın henüz böyle bir düşüncesi yok maalesef :)

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
ben alali 2 ay kadar oldu hic bi sikintisini gormedim :) nazar degmesin tikir tikir calisiyor memnunum yani htc kaliteli urunler yapiyor bence konu sabitlensin nerde bu evocular :))

abandonware

abandonware

Üye
ben alali 2 ay kadar oldu hic bi sikintisini gormedim :) nazar degmesin tikir tikir calisiyor memnunum yani htc kaliteli urunler yapiyor bence konu sabitlensin nerde bu evocular :))

eski ve açıklaması olmayan bir konu ne yazıkki. ama aslında evo 3d kullanıcıları klübü oluşturulabilinir :hmmm

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
eski ve açıklaması olmayan bir konu ne yazıkki. ama aslında evo 3d kullanıcıları klübü oluşturulabilinir :hmmm
Bu konu yerine Kulüp konusu yapabilirsin :) Ama forumda ne kadar Evo kullanan var o önemli ama zamanla artar güzel bi konu hazırlamalısın.

abandonware

abandonware

Üye

Bu konu yerine Kulüp konusu yapabilirsin :) Ama forumda ne kadar Evo kullanan var o önemli ama zamanla artar güzel bi konu hazırlamalısın.

şu na pogram geliştiriyorum belki 1 hafta sonra açarım :)

konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...