3D yazıcılar hakkında


Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bir 3D yazıcı alındığında neler dikkat edilmeli? Çalıştırmak için bilgisayarın iyi mi olması gerekir? Mesela ben bir kostüm yapmak istiyorum. Parça parça olsa da o kostümü yapmak istiyorum. Bunu yapmak istediğimde çok mu pahalıya mal olur? Örneğin:
 
  • Sevdim
Tepkiler: Silinen Üye 2643147
PALA.

PALA.

Üye
Youtube da Nejdat Delioğlu var, onun videolarına benzer vidolarda var onlara bak, ama o görseldeki robotu yaptıklarını hiç sanmıyorum, muhtemelen temsilidir. Hani yapılırda onun tasarımını yapmak uzun zaman alır. Fiyatlarıda birkaç bin liradan başlar. Uygulama alanı çok geniştir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
İyi bir 3d yazıcı ters duran piramit kusursuz küre yapabilmeli.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt