Htc Desire x Root hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

ekrem11

ekrem11

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire x Root hakkında
Başlıkta belirttiğim gibi yardıma ihtiyacım var, cihazı Root işlemini başladım, işlem sırasında hata yaptım söyle anlatayım

Cihazın kilidi kalması için gereken talimatı yaptım telefonumdan YES seçeneginide seçtim.
Fakat önce superuser.zip dosyasını telefona atmam gerekiyorken bunu yapmadım. Cwm Flashladım. Şimdi cihazım Root olmuyor Cwm içinden superuser.zip kurdum olmadı. Cwm den fabrika ayarlarına da geri dönemiyorum. Nasıl bir yol izlemeyim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

burhankoxp22

Üye
telefon unlocked oldu yani ? evet ise cevabın telefon açılınca usb hata ayıklama aç root programları gerisini halleder

• Beğen
Tepkiler: ekrem11
ekrem11

ekrem11

Üye
    Konu Sahibi
yes dedim telefon fabrika ayarlarına döndü süpersu programı yüklediğimde root yetkisi yok diyor ss linkte

burhankoxp22

Üye
Roma uygun root değildir root programları hallediyor ama usb hata ayıklama modu nu açık olmasına dikkat et

• Beğen
ekrem11

ekrem11

Üye
    Konu Sahibi
hata ayıklama modu açık tutuyorum zaten toplam 2 adet super user ve super user programı kullandığım halde kabul etmiyor htc desire x root yapma bölümünden indirdim bu programlarıda

burhankoxp22

Üye
Tekrar lock yap orjinal rom yükle un lock yap ve dene

• Beğen
ekrem11

ekrem11

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim ilgilendiğin için sadece ben değil bu sorunu yaşayan arkadaşlarımın oldugunu gördüm tekrar lock yapamıyorum malesef YES veya NO Menüsü gelmiyor. Telefon kendi orjinal rom da zaten sanırım Root demek istiyorsun. Bilgi İşlem den arkadaşıma vericem ilgin için teşekkür ederim tekrar

burhankoxp22

Üye
önemli degil bu konularda cok yardıma ihtiyacınız olursa bir saat ve gün yazın ve bana mesaj atın forum üzerinden teamwiewer ile bilgisayarınıza girip hallediyorum

dinamiknet

dinamiknet

Üye
bende 3 gündür uğraşıyorum ama bir türlü olmadı.
tlf açıkken "android phone"
tlf kapalıyken fastboot iken "android 1.0" olarak tanınmayan sürücü oluyor.
bootloader unlock yapamadım.

htc nin sitesinden en son sürüm programı indirdim o bile görmüyor tlf u. asıl saçmalık bence bu zaten.
tlf un kendi programı görmeyecekse ne görecek tlf u :(

Üst Alt