HTC Desire X 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Geldi

• 27 Mart 2013
  • 10898 Okunma
  • 21 Cevap

1. Evet Arkadaşlar Bu Sabah Güncelleme Gelmiş Hayırlı Olsun Desire X Ciler

Yazan: Nuri_34
  2. Benim telefonum 1.18.401.3 güncellemesini gösteriyor onu yüklerkende hata veriyor. Jelly bean'ı nasıl alıcam bi çözümü varmıdır?[h=2][/h]

3. yükleme arkadaşım. şimdi tekrar 4.0a dönmenın yollarını arıyorum

4. niye 4.0 dönmeyi düsünüyonki sorun nedir

- - - Eklendi - - -

arkadaşım bilmiyorum bana geldi senin telefon htd desire x dimi

5. arkadaşlar telefonum desire x. guncellemeyı kurdum sorunları yazmak gerekırse

kulaklık takınca beats yerıne rezıl bır ses gelıyor ayar yapmamışlar
    telefonda kasma donma yaşanıyor
    menuler akıcı degıl
    oyunlarda anlık yavaslama ve takılmalar mevcut
    ve yıne hd kayıt gelmemıs
    4.0çokçok daha stabıl bır cıhazdı. 4.1ın hıcbır artısı yok tam tersı bır suru sorunu var

6. evet desire x. daha 1ay oldu alalı 1.18.401.1 sürümünde kaldım. indiriyorum yüklerken kırmızı üçgen ünlem hatası alıyorum.[h=2][/h]

- - - Eklendi - - -

Htc çevrim içi sohbetten sorunumu ilettim aşağudaki cevabı verdi.

Hasan: Eren Bey HTC Desire X modelleri icin en son surum 4.0.4 surumudur.
    Hasan: Bundan sonra her ahngi bir yeni surum simdilik yok
    Hasan: eger internette yapilmis oldugunu soyluyorlarsa bu illegal yollarla yapilmis garanti disi .

7. o hasanın dunyadan haberı yok. daha yayımladıkları guncellemeyı bılmıyorlar

8. banada öyle geldi :)

9. hasanla su an bende konusuyorum bıraz fırçalıyorum bu kadar ilgilsiz alakasız bır destek olamaz. hala 4.1surumu yok dıyor ya deli olmamak elde değil

- - - Eklendi - - -

Hasan: Emrah Bey soylemis oldugunuz guncelleme 4.1 android guncellemesi degil.

adam leyla ya

10. 4.1 değilde neymiş

11. MERHABA HERKESE ...
    DÜN AKŞAM BENDE GÜNCELLEME KONTROLÜ YAPTIM EVET 4.1 VE SENSE 4+ OLARAK GELDİ :
    FAKAT YÜKLEME YAPMADIM VE BEKLİYORUM GÜNCELEMEYİ YÜKLEYEN ARKADAŞLARDA + VE - LERİ NELER OLDU
    DETAYLI BİR AÇIKLAMA YAPABİLİRLER İSE ÇOK SEVİNİRİM.EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.
    < Resmi açmak için tıklayın >

12. Arayüz seçeneklerindeki şeffaf panel görünümünü kaldırmışlar kötü olmuş. Ayrıca ses kartı desteğinde bozukluk var. Zira telefondan müzik dinlemek imkansız olmuş. Basları hiç vermeyen bozuk kulaklık gibi ses veriyor. Güncelleme gelir bunun için diye umuyorum. Beatsaudio desteği bu telefonu almamın en büyük nedenlerinden biriydi çünkü.

Bunları neden stabil hale getirip güncellemeyi öyle paylaşmıyorlar anlamıyorum. İnsan önce bi dener sonra yayınlar güncellemeyi.
    Tam bir epic fail olmuş.

13. Ben bu telefondan almayı düşünüyorum.Şimdi malum bu güncellemeden kimse memnun değil, ben yeni telefon aldığımda güncellenmiş olarakmı gelecek bana yoksa üretildildiğinde ki sürüm mü olacak ??

14. harbiden ha tekn,k servis die adamlara baglanıyoruz o hasan dediginz ile ben de konuştum bi halttan çaktığı yok :kop:

15. tekrar diyorum güncelleme yapmayan arkadaşlar yapmayın. yakın zamanda düzeltme paketi gelir onlarla beraber kurarsnz 4.1 in şu an hiç bir + sı yok

- - - Eklendi - - -

bana gelmiş servise yolla diyor :-D

16. iconlarda pek bi değişiklik olmamış, o internette gördüğümüz jb lara pek benzemiyor sanki...

17. Ayarlar menüsunden girdiğimde herhangi bir güncelleme göremiyorum. 3g üzerinden yapıyorum o sebeple görmüyor olabilir mi ?

18. Hadi gençler hayırlı olsun :)

19. arkadaşlar bugün yüklediğim güncellemeyle ses soırunu düzeldi

20. aynen duzeltmisler arkadaslar

Yüklüyor...
18/11/2018 - 08:35