Yardım HTC 500 Boottaki Kilit Açılmıyor


Madyl489

Üye
    Konu Sahibi
s.a arkadaşlar htc DESIRE 500-0P3Z112 adlı model telefonum var öncelikle bu telefon daha önce kullanılıyordu yeni telefon alınca rafa kaldırdım 3-4 ay telefon açmadım daha sonra aldığım tel ariza yapınca bu telefonu kullanıyım derken hiç açılmadı ne sarj ederken doluyo gibi görünüyo ama açılmıyor daha sonra boot mu diyolar rom mu diyolar onları yükleyim dedim ses açma ve güç tuşuna bastığımda andorid sistemine filan geldim internette kilit açma işlemlerini filan yaptim bilgisayar cmd komutları filan derken en son kilit açma yerinde yes mi no mu derken yes işaretliyorum güç tuşu çalışmıyor işlem yapmıyor no işaretlediğimde güç tuşu çalışıyor.
yni kilit açma işleminde yes seçeneğine getirirken güç tuşu çalışmıyor işlem yapmıyor onaylamıyor sorun nedir yada telefonu nasıl düzeltiriz.
sorun telefonda htc simgesinde kalıyor. şimdiden teşekkürler
 

Madyl489

Üye
    Konu Sahibi
hiç cevap yokmu arkadaşlar yaw ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt