htc desire 820 root yapma


sedatsedat

sedatsedat

Üye
htc desire 820 rootladığım zaman telefon logoda kalıyo boot açık unlocked önerisi olan varmı nasıl halladebilirim
 
silivriserdar

silivriserdar

Üye
htc desire 820 rootladığım zaman telefon logoda kalıyo boot açık unlocked önerisi olan varmı nasıl halladebilirim
Cihazın tam ve net bilgileri gerekli onun için. Cihazı kapat 10 saniye bekle sonra ses kısma ve power ile cihazı aç. Beyaz bir ekran ve yazılar gelecek. O Ekranın ismi fastboot ekranı, o ekranda mavi yazı ile fastboot yazar. Cihazı usb kablo ile PC'ye bağlayın. O mavi fastboot yazıya tıklayın. Aygıt yöneticisine bakın my HTC yazması lazım. Sonra adb klasörüne girin ve komut penceresini o dosya içinde açın ve şu komutu girin
Kod:
fastboot getvar all
çıkan yazıları imei hariç buraya kopyalayın.
 
sedatsedat

sedatsedat

Üye
cevap için teşekkürler sattım bu telefonu çok karışık çok altı üstü root olmadı
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt